Xbox 360 problem

olej-xbox360

Banned
Użytkownik
Witam, mam problem z xbox 360 a mianowicie nie włącza się . MAm xbox 360 Premium RGH , LT 3.0 podłączam wszystkie kable i nie włącza się . Na zasilaczu pali się pomarańczowa lampka .Co mam zrobić??
 

TeHaCek

Banned
Użytkownik
Chyba coś z zasilaczem, bo gdy X'ks sie włącza to nie świeci pomarańczowa lampka tylko zielona
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam, mam problem z xbox 360 a mianowicie nie włącza się . MAm xbox 360 Premium RGH , LT 3.0 podłączam wszystkie kable i nie włącza się . Na zasilaczu pali się pomarańczowa lampka .Co mam zrobić??
Guzik od wysuwania tacki klepnij...włącza się ?
 

olej-xbox360

Banned
Użytkownik
ale , on wogóle się nie włącza gdy podłącze zasilacz to jeż się świeci pomarańczowa
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Trzea by zoaczyc sekcje zasilania konsoli

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Jakby bylo cos z zasilaczem to by swiecil na czerwono. Wychodzi na to, ze cos z konsola. Jak nie odpala przyciskiem od wysuwania tacki to tak jak Akir wspomina, prawdopodobnie uwalone cos zwiazane z zasilaniem.

PS. Jesli masz dostep do innego zasilacza to warto podlaczyc i sprobowac, tak na wszelki wypadek dla pewnosci.
 

kmes.serwis

Użytkownik
Użytkownik
olej-xbox360 zdaje się, że zasilisz budżet pobliskiego serwisu.
 

orzyk

Świeżak
Świeżak
Ja mam problem z nagraniem gry na dysk. Raz nagrałem prototyp 2 na dysk i grałem sobie spokojnie, zero problemów. Chciałem wgrać tom clancy ghost recon future soldier i wyskoczył błąd, że nie może nagrać bo jakiś problem z płytą. Grałem przez kilka dni w ghost recon i nagle zaczął wyskakiwać błąd, że płyta brudna, a w prototypie, że z dyskiem problem. Ktoś może mi powiedzieć co mam zrobić ?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Ja mam problem z nagraniem gry na dysk. Raz nagrałem prototyp 2 na dysk i grałem sobie spokojnie, zero problemów. Chciałem wgrać tom clancy ghost recon future soldier i wyskoczył błąd, że nie może nagrać bo jakiś problem z płytą. Grałem przez kilka dni w ghost recon i nagle zaczął wyskakiwać błąd, że płyta brudna, a w prototypie, że z dyskiem problem. Ktoś może mi powiedzieć co mam zrobić ?
Stosuj trick z muzyką. Nagraj te gry wydajniejszą nagrywarką, bo te komunikaty ze ściereczką są spowodowane niską jakością zapisu.
 

orzyk

Świeżak
Świeżak
Stosuj trick z muzyką? Ale w prototype2 udało mi się odpalić jeśli nie nagrywałem go na dysk i normalnie działał.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Stosuj trick z muzyką? Ale w prototype2 udało mi się odpalić jeśli nie nagrywałem go na dysk i normalnie działał.
Czytaj to, co napisałem.

"Nie można autoryzować dysku" - trick z muzyką.
Komunikat ze ściereczką - wymiana nagrywarki (iHAS).
 

Qbek6654

Użytkownik
Użytkownik
prawdopodomnie red ring of death :/
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
prawdopodomnie red ring of death :/
kolego przestan nabijać bezsensowne posty
 

Do góry Bottom