1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Problemy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez haszisz, Styczeń 25, 2010.

1. haszisz

haszisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiem czemu nie ma jednego tematu i każdy zakłada swój. Może się przyjmie taka forma - temat ogólny do problemów.

Mam taki problem z konsolą i nie wiem czy to norma czy to coś oznacza. Sprzęt wrócił z serwisu jakiś czas temu, ostatnio jak grałem w Brutal Legend to wystąpiło klatkowanie obrazu. Na sekunde się wszystko zatrzymało, oprócz muzyki. Potem było już ok. Podobnie w innych grach pojawia się klatkowanie obrazu. Co to oznacza? Wcześniej przed serwisowaniem konsoli nic takiego się nie pojawiało. Dali jakąś kiepską płytę główną? Konsola za jakiś czas znów spotka się z serwisem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Predator2000

Predator2000 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na pewno nie jest to normalne zachowanie konsoli tym bardziej ,że poprzednio takie błędy nie występowały. Jeśli jest to częste i przeszkadza w normalnym użytkowaniu konsola powinna jeszcze raz odwiedzić serwis. Jesteś w komfortowej sytuacji masz gwarę więc nie ma się czym przejmować.

4. haszisz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No tak, jeszcze trochę gwarancji mam. Tylko teraz nie wiem czy muszę ją zajechać czy taką odesłać. W sumie ciężko powiedizeć jak często się to dzieje, bo teraz nie mam czasu na granie. Nie wiem czy to też nie może być przypadłość taka, że konsola stała trochę nie używana, a tu nagle chodziła po kilka godzin dziennie.
    Zakupię Assasina 2 bo tam jest bardziej wymagająca grafika i zobaczę co i jak.

5. Predator2000

Predator2000 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie namawiam do zajechania konsoli (celowego) i dostania roda. Ale jeśli kupujesz oryginalne gry (bardzo drogie w Polsce) To otrzymanie nowej konsoli z nową gwarancji nie wydaje się nieetyczne.

6. haszisz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Teraz gram w Gears of War i wszystko śmiga bez takich przeskoków, a gra chyba zjada 99% mocy konsoli. Tak więc chyba wszystko będzie ok?

Wczytywanie...

Poleć forum