1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 PROD 0102 Problem!!!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez CFCKoniu, Listopad 17, 2010.

1. CFCKoniu

CFCKoniu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Pewnego dnia gdy wróciłem ze szkoły włączam konsole aby sobie zagrać a tu nagle PROD3 o kodzie błędu 0102. Otworzyłem go w celu wymiany pasty i czytałem że pomaga dociskanie pamięci więc to zrobiłem za pomocą pianki specjalnej. Włączam konsole i PROD3 zniknął. Ucieszyłem się ale niestety gdy następnego dnia wróciłem do domu i włączyłem konsole powrócił PROD3. Rozebrałem klocka jeszcze raz i ściągnąłem radiator od CPU a tam na odwrocie płyty głównej 2 kondensatory są urwane... To tego wina? Nie mam kasy na naprawę i mam pytanie czy da się jakoś pozbyć tego błędu w warunkach domu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jak urwane kondensatory to powinienes miec blad 0003. czy to napewno kondensatory a nie rezystory? 0102 to blad gpu, cpu lub ram.

4. CFCKoniu

CFCKoniu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. putonewry

putonewry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej!
    Chciałbym się podłączyć do tematu - a skąd wiedziałeś jaki jest kod błędu ? Ja też mam RROD ale nic mi się na ekranie nie wyświetla

Wczytywanie...

Poleć forum