1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Profil

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MortisekPL, Styczeń 3, 2013.

1. MortisekPL

MortisekPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jak chce się usunąć :
    - Profil Gracza
    - TAG GRACZA

Trzeba potwierdzać jakieś maile? i czy jest jakaś ograniczona ilość przywróceń? czy jeśli np skasuje profil lub tag gracza to mogę go odzyskać np 3x? a potem przepada?

- Czy tag gracza można pobrać XXX razy? na konsole :D? i czy to on odpowiada za Osiągniecia i poziom? czy profil ? :p

/ z Góry dzięki za odpowiedz :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    ad.1 nie
    ad2. nie
    ad3. profil gracza możesz odzyskiwać dowolna ilość razy
    ad4. tag gracza to nazwa profilu np. mój tag to o M a c z 0 S i to w profilu sa zapisane osiągnięcia

4. MortisekPL

MortisekPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ostatnie pyt :)

Czy jak usunę profil gracza to mogę go odzyskać Np po 10 sec? czy trzeba czekać 30 dni... bo coś pisało o tym o Stronie Microsoftu z czekaniem 30 dni, i czy jeśli usunie się profil wraz z osiągnięciami ( bo się da ) to czy osiągnięcia wrócą ? Po odzyskaniu profilu

5. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    możesz go odzyskać w dowolnym momencie i dowolna ilość razy nie ma to znaczenia, osiągnięcia są przypisane do danego profilu i jeżeli pobierasz profil to i również osiągnięcia jakie odblokowałeś, im więcej masz punktów GAMESCORE tm więcej zajmuje twój profil i dłużej się pobiera z live

Wczytywanie...

Poleć forum