1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 + projektor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dżony850, Grudzień 19, 2014.

1. Dżony850

Dżony850 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Chciałbym podłączyć swojego xboxa 360 slim do projektora. Czy wystarczy do tego kabel vga/hdmi? (jedna końcówka vga a druga hdmi)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    A jaki konkretnie to kabel ? Rozumiem że HDMI chcesz wyjść z konsoli bo projektor ma tylko wejście VGA ? Ja robiłem inaczej kupiłem dobrej jakości kabel do konsoli z wyjściem Component i po adapterze Component-VGA do projektora. Kwestia o tyle jest łatwiejsza że na ogól są problemy z przejściem z HDMI bezpośrednio do VGA, może być za duża jakość i projektor tego nie obrobi. Wszystko zależy od kabla i samego projektora, jakby co mogę pomóc bo trochę się z tym bawiłem i jakość była naprawdę zadowalająca na projektorze z przed kilku lat :).

4. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Najprościej to kupić kabel oryginalny XBOX360->VGA. Są nawet aktualnie dwie oferty na forum (40-50zł). Podłączysz pod projektor bez problemu.

5. Skater

Skater Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Polecam VGA, nie drogi a dobry

U kolegi podpinaliśmy

6. Pat80

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    U siebie sprawdzałem kabel VGA+audio za 30zł z allegro i było słabo, miał słabe parametry i konsola nawet nie miała w opcjach wyboru lepszych rozdzielczości... dlatego te najtańsze bym sobie darował i kupił coś firmowego. Teraz jest tego więcej i można coś wybrać np:
    Kabel XBOX 360 > VGA + 2RCA + Optical MadCatz (4884599712) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    jak ja szukałem to były same no name i tylko leży w szufladzie nieużywany. Później nabyłem oryginalny kabel M$, coś takiego:
    Xbox 360 COMPONENT +AUDIO KABEL ORYGINAŁ GW 23%VAT (4882073350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    tutaj coś tanio i nie ręczę za jego oryginalność bo ja za swojego dawałem ponad 60zł i po adapterze od rzutnika:
    https://www.google.pl/search?q=adap...opular%2Fvga-adapter-component.html;1000;1000
    miałem coś na wzór HD ready i korzystam do tej pory. Jakość zdecydowanie lepsza niż uzyskałem z taniego kabla VGA i sama konsola od razu rozpoznała kabel lepszej jakości.

7. Dżony850

Dżony850 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. Pat80

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Wszystko kwestia tego czy projektor "obsłuży" taką jakość... dalej nie napisałeś co to za model. Do tego kabel za 17zł, to nie spodziewaj się cudu... opisy na allegro zawsze są świetne, niestety z jakością to w parze nie idzie. Jak widać to tani chińczyk.

Wczytywanie...

Poleć forum