1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 przerobiony na raty.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Shima Izuro, Listopad 12, 2012.

1. Shima Izuro

Shima Izuro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    GorzĂłw Wielkopolski, Poland
    Witam, pewnie nietypowo wygląda tytuł wątku, otóz tak samo nietypowe są moje poszukiwania. Otóż nie stać mnie by od ręki dać komuś te 300+ zł za xboxa. Miałem już kiedyś 2 konsole (arcade i elite), a teraz chciałbym nabyć trzecią. Chciałem kupić w sklepie, lecz dowiedziałem się, że takowej przerobić się nie da, a gdybym miał czekać te pół roku to bym pewnie ją sprzedał będąc znudzonym. Tak więc czy jest możliwość dogadania się z kimś, może to być poprzez bank by wziąć takową konsolę na raty. Jestem z Gorzowa Wielkopolskiego (Lubuskie).

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli posiadasz konsolę to wyślij na RGH i po kłopocie
    jeśli nie posiadasz to za 300,- nie poleciłbym najgorszemu wrogowi takiej konsoli, trafisz pewnie na szrota po naprawie albo na jakieś 'padło'
    w miarę możliwości postaraj się dozbierać do ok. 500,- wtedy kupisz pewniaka

4. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    To kup sobie na raty w Media Markcie. Ostatnio widziałem tam Elite.

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Nie masz 20 postów. Możesz pisać jedynie w dziale dla świeżaków!!!

Wczytywanie...

Poleć forum