1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 przeróbka i ubezpieczenie(stracę)?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rawison, Grudzień 4, 2011.

1. rawison

rawison Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam kupionego xbox'a i dodatkowo ubezpieczenie...Tzn że jeżeli nawet xbox uszkodzi się z mojej winy to naprawią go lub dadzą nowego. Jeżeli przerobię xbox'a to będzie to nadal aktualne?.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szenkx

szenkx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie.
    raczej wątpie aby ktoś go przyjął gdy plomby będą zerwane.

PS w Euro ściemniają.

4. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Prawdopodobnie nie. Ubezpieczenie obejmuje uszkodzenie fizyczne, czyli np upadek urządzenia a nie celowe grzebanie w środku. Jedyne co mi do głowy przychodzi to jak by się zepsuł to walnąć nim o ziemie i może wtedy nie będą szukać. Ale jeżeli to jest konsola slim to nic nie zrobisz bo nie da się zdjąć plomby a to sprawdzają na początku.

5. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A xbox będzie bardziej awaryjny czy nic się nie zmieni?Jeżeli go przerobię.?

6. mlodybalon

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Raczej żadna różnica.

7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wiem, co to za dodatkowe ubezpieczenie, pewnie ze sklepu? bo jeśli chodzi o gwarancje ms, to przeróbka jest równoważna z jej utratą.

8. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ty masz swojego przerobionego?. I jeszcze jedno pytanie bo niektóre firmy dają jakąś własną gwarancję może mi ktoś to wyjaśnić.? Sorki za głupie pytanie ale xbox'a mam od czwartku ;D

PS:Masz wyjaśnione tzn że jeżeli ja go popsuję to i tak podlega gwarancji. Kupiłem go ze sklepu Avans

9. mlodybalon

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiem tak. przerobisz slima to musisz otworzyć. otwierasz = brak plomby. brak plomby = brak jakiejkolwiek gwarancji. W przypadku fata trochę inaczej bo plombę można było odkleić hotair i przykleić spowrotem. Ze slimką się tak już nie da.

10. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czytałem także o jakiś problemach z przeróbką gdy wyskoczy aktualizacja da się temu jakoś zaradzić?

Wczytywanie...

Poleć forum