1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Przeróbka (informacje) :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RatixGamingYoutube, Marzec 5, 2015.

1. RatixGamingYoutube

RatixGamingYoutube Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć...Mam pytanie czy da się sprawdzić czy mam przerobionego X'a 360...Kupiłem go przez internet ale zapomniałem spytać sprzedawcy czy jest przerobiony a nr. telefonu zgubiłem.Mam na myśli czy da się sprawdzić jakoś inaczej przeróbkę niż poprzez nagranie gry na DVD+R DL bo jeśli da się jakoś inaczej to nie chce mi się bawić z nagrywaniem na płytkę.Prosze o szybkie info i dosyć proste bo jestem jeszcze laikiem w tych sprawach :p

Zapomniałem dodać że jest to Xbox 360 Elite :)

Zły dział - przenoszę... #Jabar

Ostatnio edytowane przez moderatora: Marzec 6, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Włącz go przyciskiem tacki -- jak odpali się normalny dash to znaczy ze nie masz RGH
    LT tylko płytą nagraną sprawdzisz...

4. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pierwsze co możesz sprawdzić to... ślady na obudowie od otwierania. Oczywiście o niczym to na 100% jeszcze nie świadczy, ale może być wskazówką. Co prawda idzie otworzyć konsolę, tak, że nie zostają ślady, ale często je widać. Oczywiście mógł być otwarty tylko do wyczyszczenia i wymiany past. Kolejny krok to nagranie płyty. Wystarczy zwykła tania płytka za 2 zł i nagranie jakiejkolwiek gry z XDG2. Jeśli zadziała wiesz, że masz LT. Jeszcze pozostaje dowiedzieć się jakie. W tym celu musisz nagrać płytkę z topologią pod LT3.0 i sprawdzić - zadziała - masz LT3.0, nie zadziała - znaczy, że jest LT2.0 lub niższe.
    Co do RGH/JTAG sprawdzisz tak, jak kolega powyżej napisał.
    Nie rozumiem sformułowania
    te 2 zł i 20 min. to duży problem dla Ciebie?
    Może więc jednak poszukaj telefonu do sprzedawcy lub zadaj pytanie drogą mailową.

5. RatixGamingYoutube

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Są ślady przy napędzie na przednim panelu a tak to nigdzie więcej nie ma żadnych śladów :)
    A płytkę jednak nagram bo widzę że nie ma innego wyjścia.

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83

Jeszcze trzeba mieć odpowiednią nagrywarkę jak chcesz sprawdzić w 100 % czy jest wszystko OK.

7. emerald

emerald Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak okaże się, że konsola jest przerobiona to co? Będziesz chciał zwrotu pieniędzy od sprzedawcy na allegro, czy jest ci to obojętne i chcesz się tylko dowiedzieć na czym stoisz. Pytam tylko i wyłącznie z czystej ciekawości.

Nikogo nie trzeba przekonywać do tego jak ważne są teraz szkolenia, różnego rodzaju znalazłem na świetnym blogu. Dowiedziałem się znakoomicie o http://wieszkawiedza.blog.pl/ szkoleniach otwartych.

Ostatnia edycja: Czerwiec 26, 2015
  8. RatixGamingYoutube

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chcę się tylko dowiedziec na czym stoję :) Sam w sobie Xbox jest świetny,pracuje cichutko,nic się nie wiesza i jest zadbany (z wyjątkiem tych śladów przy tacce ) :)

Wczytywanie...

Poleć forum