1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 PRZERÓBKA PILNE!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dicember, Luty 21, 2016.

1. Dicember

Dicember Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chcę kupić konsole xbox360 przerobioną i mam pytanie którą metodę przeróbki wybrać LT 3.0 czy RGH ?

Czytałem ze do nagrywania gier pod LT 3.0 potrzebna jest odpowiednia nagrywarka ale też słyszałem że da sie to ominąć (poprzez plik mp3) jakby mógł mi to ktoś wytłumaczyć.

Oraz czy po przeróbce typu RGH mogę korzystać z takich aplikacji jak youtube czy zwykła przeglądarka?

Prosze tylko abyście nie pisali coś w stylu "google nie boli" , "poszukaj se" itp. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    youtube czy zwykła przeglądarka odpada gdy masz rgh : to zależy od ciebie czy chcesz grać po sieci ,w przydaku lt pograsz przy rgh tylko po linku (i nie pytaj co to link ) wpisz w gogle link rgh

4. Dicember

Dicember Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A wiesz może jak to jest z nagrywarką ?

5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Nagrywarka to ihas 124b lub jedną z listy nadających się do nagrywania po przez program burnermax play tool

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Flash - Modyfikacja oprogramowania konsol Xbox 360 Phat/Slim - lt3.0/LTU/LTU2/RGH1.2/RGH2.0

Wczytywanie...

Poleć forum