1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szwarcuu, Styczeń 7, 2013.

1. szwarcuu

szwarcuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Z tego względu iż nie mam 20 postów napiszę tutaj. Problem polega na tym iż x lat temu kupiłem xboxa 360 premium. Przerobiłem go wszystko było ok. Sprzedałem kuzynowi no i kontakt w sprawie konsoli ucichł. Parę dni temu odkupiłem od niego konsolę i problem jest następujący. Chciałem zagrać w przerobioną grę a tu kicha, nic . Dzwonie pytam i kuzyn powiedział że gdy zagrał w .... grę zrobiło mu aktualizację i przeróbka się popsuła.

Moje pytanie brzmi czy da się to naprawić w jakikolwiek sposób ? Czy 130 zł poszło i nie wróci

Z góry dziękuję za pomoc
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidwronowski1

dawidwronowski1 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stare Sioło
    podaj jeszcze jaki masz dash, ale raczej tak jak miał stary dash i zrobił aktualizacje do przeróbke wywaliło. Pozdro.

4. Xadereq

Xadereq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po co Ci dash... miał pewnie przed 13xxx i zaktualizował na wyższą. Jak naprawić? Oddać komuś do flasha albo samemu jeszcze raz sflashować.

Wczytywanie...

Poleć forum