1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 przestał czytać kopie zapasowe

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kanadinol, Czerwiec 17, 2011.

1. kanadinol

kanadinol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Ok no to tak: mam dwa Xboxy do których używam tego samego dysku (zamieniam, w zależności czy gram na kopiach czy przez neta).
    Gdy włożyłem płytę z nowym MK wyskoczyło mi pytanie o aktualizację (do tej pory wszystkie nowe gry działały (LA Noire itp). Zapytałem tutaj na forum czy mogę aktualizować - ktoś powiedział mi że mogę. Przy próbie instalacji wyskoczył błąd.Przełożyłem dysk do "oryginalnego" xboxa i ten ściągnął jakąś dużą aktualizację. Po ponownym przełożeniu dysku płyty nie działają.
    wersja dasha 2.0.1265.0
    ixtreme 1.6
    Co mam teraz zrobić? Wysyłać do przeróbki na LT+?Da się zdowngrade'ować soft?

2. Lotnik421 Xbox One

3. xaxon

xaxon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    nowy dash cofa flasha. Musisz od nowa przerabiac. Poszukaj trochne na forum ( populatny temet )

Wczytywanie...

Poleć forum