1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 przewodowy Pad do PC - Zapytanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Podem89, Październik 6, 2013.

1. Podem89

Podem89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Chciałbym kupić pada przewodowego, który będzie pasował i do mojego x360 i do PC.
    W sklepie Avans są 2 opcje:\

1. http://piokom.pl/a/padxboxpc1.jpg Cena 99
    2. http://cdn.cnetcontent.com/36/b2/36b2f1d6-10f1-42b9-a9b7-c0ed716128ee.jpg Cena 150 zł

Czy oba pady są kompatybilne z PC? Na pewno ten for windows ma sterowniki na płycie. Czy do pierwszego wystarczy ściągnąć stery z neta?

Bardzo proszę o odpowiedź. Szkoda przepłacać 50 zł jeśli nie ma różnicy.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Najważniejsze aby pad był oryginalny z Microsoftu a ten pierwszy wygląda mi na podróbkę. Stery bez problemu pociągniesz z sieci.

4. gumowaty

gumowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam podróbkę pada przewodowego, podłączyłem go do kompa i od razu zadziałał. Nie musiałem bawić się w żadne sterowniki, więc myślę, że ten pierwszy jak i ten drugi również zadziałają po podłączeniu do kompa.

5. Podem89

Podem89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Oryginalny ma napis Microsoft na górze pada, nad wyjściem przewodu i jest lepiej wykonany. Mam taki.

7. Podem89

Podem89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślę, że te za 99 są ok. Nie mam możliwości odpakowania w celu sprawdzenia czy jest logo, ale chyba to nie podróba. Byłoby logo innej firmy zapewne na pudełku.
    Może macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe, w których na pewno kupię oryginał w dobrej cenie?

8. Podem89

Podem89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Potwierdzam, Pad z Avansu za 99 zł działa.
    Polecam : )

Wczytywanie...

Poleć forum