Xbox 360 ps3

Marian112

Banned
Co kupić co jest lepsze która konsola ma lepszą grafikę na HDmi oraz EURO ?
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Są porównywalne. Najważniejsze zalety PS3 :
- darmowa gra online
- napęd BR (jeżeli Ci nie potrzebny to skreśl)

Najważniejsze zalety Xbox :
- Cena (600zł za Arcade)
- Dobry pad (jeżeli Ci wsio ryba to skreśl)
- 3 Lata gwarancji RROD

Nie grasz Live? = Xkloc
Stać cię 100zł na rok wydać na Live? - Xkloc
Chcesz BR = PS3
Nie stać Cię na XBL = PS3
 

Marian112

Banned
na jaki okres gwarancja obejmuje Ps3 ? oraz jaka konsola jest lepsza graficznie ? :}
 

Kuba 2255

Banned
Graficznie jest remis,w jednej grze lepszy jest Xbox a w innej ps3
 

Marian112

Banned
hmm a jak jest z gwarancją na te konsole ? bo słyszałem że Rod występuje także w Jasper ;/ to prawda ? oraz czytałem gdzieś w miedia że ktoś kupił arcade i okazało się że napęd przestał mu czytać po 2 dniach i reklamacji mu nie chcieli uznać ;/
 

komran

Użytkownik
Użytkownik
Na PS3 masz 12 miesięcy gwarancji producenta. Prawo polskie gwarantuje ci 24 miesiące od daty zakupu jako towar zgodny z umowa. Są do tego odpowiednie paragrafy.
W wersjach fat najczęściej to wysiadał laser w napędzie.

Xbox 360 ma w standardzie 12 miesięcy na wszystko i dodatkowo 3 lata na RRoD i E74 błąd.(Tyczy się to wersji slim)
Na starsze to ludzie pisali że masz 1 rok na akcesoria i 2 lata na konsolę czy coś takiego mogę się mylić.

W kilku Jasperach rrod też wystąpił i nie ma powodów do strachu. To jest elektronika a w tym to może Ci się wszystko popsuć, ale w jasperach wyeliminowali już problem RRoD chociaż można znaleźć wyjątki.

Wyczytałeś gdzieś że komuś nie chcieli uznać reklamacji, typowe plotki które nie są potwierdzone w żaden sposób. Na innym forum o xbox jest temat na ponad 200 stron o gwarancji i mało kiedy były przypadki odmówienia. Jak sklep będzie robił problemy to wysyłasz do producenta a tam wymienią przeważnie płytę główną lub napęd.
 

Do góry Bottom