1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 psujące się napędy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez danielx1996, Wrzesień 29, 2014.

1. danielx1996

danielx1996 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, byłem dziś w MediaExpert kupić swojego Xboxa i sprzedawca ogólnie bardzo, ale to bardzo mi go odradzał wymieniając zalety ps3 itp. Jednak i tak wybrałem xboxa, jednak On powiedział mi, że po roku grania napędy DVD wysiadają, czy to prawda ? Dodam jeszcze, że nie zamierzam przerabiać swojej konsoli i grać tylko na oryginałach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Napędy slima nie padają w ps3 prędzej.

4. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pewnie dostał prikaz sprzedaży PS3, zapewne załadowali się gównem i się teraz muszą pozbyć...
    To od zawsze w PS3 prędzej lasery padały niż w X - tu prędzej pasek klinowy od tacki ale to trywiał...

5. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chyba pomylił sprzęty, napędy, a właściwie lasery padają częściej w PS3 niż w xboxach.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Widać ze wciskał ci towar, a nawet jak ci padnie po roku to od czego jest gwarancja ? Ja miałem klocki... jednego 1,5 roku i napęd hulał aż miło do RROD'a, drugi miał 3 lata i napęd śmigał jak nowy a konsole sprzedałem i ktoś inny się z niej cieszy, kolejny miał też z 3 lata i śmiga u kumpla. Teraz mam faktycznie klocka z uszkodzonym napędem (staje przy ~60% zgrywania płyty) ale to zatyrany składak z rgh.

Psujące się napędy to domena sony, ile Ps2 się psuło to nie potrafię już zliczyć, w Ps3 to samo choć mniej.

Ps. Była kiedyś taka moda na podkręcanie pewnych napędów i one rzeczywiście padały, ale to były początki xTreme.

7. mati1411

mati1411 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Swarzędz
    Napedy padaja tylko jesli bedziesz grał na kopiach i to słabej jakosci. Grając na orginałach lasery w x sa praktycznie wieczne.

8. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Up: laser bedzie "wieczny" jak kazda gre w ktora gra, zgra na hdd :p

Wczytywanie...

Poleć forum