1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 pytani <prosba o odpowiedz>

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xxxboxxx, Czerwiec 13, 2010.

1. xxxboxxx

xxxboxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam,mam pytanie lecz tylko dla osob ktore wymienialy w swych x paste TERMOPRZEWODZĄCa na cpu i gpu. a mianowicie po czym poznac ze nadszedl czas na jej wymiane?? mam taki problem... juz po 20 min spod konsoli jest masakrycznie goracy...,coprawda konsola nie zawiesza sie, nie wywala artefaktow,nigdy nie pokazala roda.jest to falcon roczny, na ktory m dosc intensywnie sie gra. a 2 pytanie ,to czy po wymianie tej pasty konsola przestanie sie nagrzewac tak strasznie?? zgory thx za odp.

<osoby ktore chca mi poradzic -"poki nie wywala roda nie grzeb w konsoli" itp A NIGDY NIE MIALY DOCZYNIENI Z WYMIANA PASTY proszone sa o nie wypowiadanie sie w tym temacie .>

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witaj. Kup dobrą pastę i wymieniaj. Nic nie zaszkodzi a może trochę pomóc. Dobrze jest jak konsola jest letnia a z kratki wylatuje gorące powietrze. Nad niczym się nie zastanawiaj tylko zmień beton od m$.

4. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tą od MS wywal. Sam to zrobię tylko czekam aż mi się gwarancja skończy (miałem 6 miesięcy ze sklepu bo kupowałem przerobioną). Zwykle dobrą pastę wymienia się co pół roku. Polecam dobrą pastę firmy ZALMAN STG-2. U mnie w PC baaardzo dobrze się sprawdzała (miałem C2D E7200 wykręconego na 3800MHz) i na forach też ma dobre opinie. To samo zresztą w testach.

Wyczyść dobrze starą pastę aby nic kompletnie jej nie zostało. Nałóż pastę tylko na GPU/CPU (nie nakładaj nigdy na radiator - chłodzenie!). Po nałożeniu rozsmaruj ją najlepiej jakąś plastikową szpatułka (lub czymś w podobie), rozsmaruj równomiernie i jak najcieńszą warstwą. Załóż chłodzenie, minimalnie pokręć w lewo i prawo i dociśnij chłodzenie.

Wczytywanie...

Poleć forum