1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 pytania przed zakupem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Boryss6, Listopad 3, 2012.

1. Boryss6

Boryss6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warka
    Witam. Chce sobię kupić konsole. Padło na xboxa 360. Chce kupić wersję slim 250 gb.
    Moje pytania brzmią:

1. Gdzie w Warszawie najlepiej kupić taką konsolę i na co zwrócić uwagę przy zakupie ( najlepiej linki)
    2. Czy w xboxach z Saturna lub Media markt są bezprzewodowe pady i reszta okablowania?
    3. W tych zestawach jest gra wiedźmin ze zdrapki. Jak długo pobiera się taką gre?
    4.Co dokupić na początek żeby grać bez żadnych większych problemów?
    5.Czy warto od razu kupić pakiet gold na rok?
    Z góry dziękuje za każdą informację:distracted:

2. Lotnik421 Xbox One

3. PanMarcepanek

PanMarcepanek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poland
    1. Nie wiem. Nie mieszkam w Warszawie.
    2. Z nowymi xboxmi ze sklepu raczej zawsze jest pad bezprzewodony, i całe okablowanie potrzebne do uruchomienia.
    3. To zależy od prędkości twojego łącza i od wielkości samej gry.
    4. Dokupić to chyba tylko gry, jeżeli chcesz garc z kimś np. bratem, tatą, babcią - dokup pada. Nie wiem czy do zestawu dodają kabel HDMI, jeżeli nie to sobie kup - podłaczysz xboxa do monitora lub większego telewizora i obraz będzie ładny.
    5. Jeżeli masz znajomych z którymi będziesz grał, będziesz miał gry z fajnym multiplayer'em, lub po prosu lubisz grać przez neta i masz kasę to kupuj. To jest sprawa indywidualna, gold daje dużo możliwości, jeżeli uważasz że będą Ci one przydatne to kupuj.

4. Hajdek111

Hajdek111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
    1. Nie koniecznie musisz kupić w Warszawie wejdz na ceneo.pl tam masz porównania w cenach z kilkudziesięciu sklepów nawet ;)
    2. W Slimce masz 1 pad bezprzewodowy i okablowanie nie wiem jak wszędzie ale nie miałem kabla HDMI a brałem w komputeroniku
    3. Wiedzmin troche zajmuje miejsca ale jak masz dobry internet to chwila moment ;) (UWAGA GRA WCIĄGA :D)
    4.Jeżeli będziesz grał na Live to na pewno Head Set :) i oczywiście gry ;p
    5.Jeżeli będziesz grał cały rok to nie widze problemu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum