1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - pytania zielonego.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yaszuRa, Czerwiec 22, 2010.

1. yaszuRa

yaszuRa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. To mój pierwszy temat i post na forum. Mam nadzieję, że mi pomożecie i proszę wolałbym, żebyście nie odsyłali mnie do tematów itp (zazwyczaj jest tam kilka odpowiedzi, a ja jestem zielony i robi mi się mentlik w głowie).

Być może przez wakacje jak zarobię kasę to kupię sobie Xboxa 360 i mam do Was pytania. Proszę udzielcie mi zrozumiałych i prostych odpowiedzi.

1. Którą wersję wybrać? Słyszałem o jakichś Jasperach, Premium, Elite itp?
    Myślałem nad Elite 120GB - dobry wybór?
    2. W jakiej cenie mógłbym kupić dobry zestaw z jakąś gierką? Nie koniecznie 2 Pady bo mam jeden bez przewodowy do PC (ten od Xboxa360).
    Kiedy ma wyjść nowa wersja? Bo może bym wtedy kupił taniej starsze wydania?
    3. Czy można podpiąć klawiaturę + mysz (wejścia USB), żeby grać sobie np. w FPS, bo na padzie nie ogarniam.
    4. Czy Xbox360 może w przyszłości mieć problemy z grami (bo coś czytałem, że jest wiele słabszy od PS3).
    5. Jak ma się sprawa z internetem, bo czytałem, że nie ma odbiornika Wi-Fi. Jak działa internet? Jakie są koszty takiego odbiornika?
    6. Czy konsola odtwarza filmy nagrane z PC na zwykłą płytkę DVD (bez przerabiania konsoli)?
    7. Czy wersja SLIM będzie miała mocniejsze bebechy ?
    8. Jakie są koszty Xbox Live? Czy bez niego mogę szperać po internecie itp ( mam intenet i router w domu). Co daje Xbox Live oprócz rozgrywki z innymi.
    9. Za co można dostać bana na Live (czy są one częste)? I jak się go pozbyć potem. Jakie są jego konsekwencje?

Jeśli forum uznaje "piracenie" to mam jeszcze kilka pytań:
    10. Czy po przerobieniu (np. modelu ELITE 120GB) są problemy z działaniem? Częste awarie itp?
    11. Słyszałem, że konsola się przegrzewa. Często? Jak to zwalczać? Po jakim czasie użytkowania świecą się te diody i jak długo trzeba mieć ją potem wyłączoną?
    12. Na czym polega przerobienie konsoli (+ koszt) i czy traci się przez to gwarancje. Jakie są koszty napraw (wynikające z przerobienia).
    13. Jak wygląda sprawa ze ściąganiem gier z internetu. Jak mam przerobioną konsolę to ściągam sobie obraz płyty, nagrywam np. na Pendrive i wkładam do konsoli, kopiuje dane i już gram?
    14. Czy w pirackie gry z wersją multiplayer (np BF BC2) można grać na Live?

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i prosiłbym, żeby w odpowiedzi zaznaczyć punktem na, które pytanie udzielacie odpowiedzi. Pomoże mi to w czytaniu :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    1. Jak masz kase kupuj Elite Jaspera koniecznie.
    2.arcade kupisz za 650 zł. Po premierze slim cena spadnie.
    3.Tak. To sie nazywa xhyba XFPS
    4.Jasper nie.
    5.Podpinasz przez kabel sieciowy.A jak chcesaz WI-FI to slim lub adapter za 200 zł. -.-
    6.Tak.
    7.Nie. Tylko naped nowy.I wbudowany HDD.
    8.palcisz. 30 zł za miesiac. Jakos tak. Oczywiscie kupujesz zdrapki.
    9.Jak masz przerobiona konsole. Nawet jak masz przerobiona i grasz na oryginalach. Nie mozesz wchodzic na live i korzystac z dysku.Myusisz kupic nowa konsole.
    10.Napewno czeszcze niz nie przerobione.
    11.Jasper juz sie nie przegrzewa.Kupujesz Ultracooler za 40 zł i przyczepiasz do **** x360 :DD.
    12.Tak traci sie gw.
    13.nie wiem
    14 TAK - BAN

4. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    13. nie na pendriva tylko na płytę DVD

5. yaszuRa

yaszuRa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jak mam kupować to Elite Jasper tak? Takie coś by było ok? http://allegro.pl/item1081206342_xbox_360_elite_120gb_jasper_3xgra_hdmi_mpkonsole.html Da rade coś upolować po niższej cenie czy nie bardzo?
    Czy pirackie wersje mogę wgrywać na dysk czy tylko z płyt (na co jeszcze można poświęcić miejsce na dysku - bo widzę że 120Gb to będzie dużo).

14. Czyli jak przerobię konsolę i coś mi się zepsuje to nie tracę gwarancji ?
    15. Po przerobieniu nawet nie wchodzić na gry multi bo będzie ban tak? Czy tylko jak będę grał na piratach. Bo np bym przerobił konsolę i kupił oryginalną grę do multi to nie przejdzie?
    16.Jak dostanę bana to nie przeszkadza w graniu na singlu ?

17. Wiadomo kiedy wyjdzie ten Slim? W te wakacje ?

18. Na czym polega przerabianie tej konsoli? Coś się wpina i wyjmuje w razie czego czy o co chodzi?

6. Pszczoła

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    14.Tracisz ! bo plomby juz nie bedzie.
    15.Jak masz przerobiona konsole to cie zbanuja nawet jak grasz na oryginalach. M$ sprawdza naped.
    16.nie , nie przeszkadza.
    17.17 lipiec
    18. To jakby dawanie chipa do napedu.

7. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym poczekał z tym kupnem bo po wejściu slima ceny powinny spaść.

14. To różnie bywa, zależy od serwisantów, czy zauważą, że konsola była otwierana.
    15. Bana dostaje się za modyfikację napędu, więc oryginały nie pomogą, ale nowy Ixtreme LT jak na razie jest niewykrywalny (pewnie do czasu).
    16. Nie.
    17. W Lipcu?
    18. Polega na sczytaniu klucza napędu DVD i zmiana jego Firmware, poszukaj na forum są poradniki.

8. Pszczoła

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    1.6 tez byl niewygrywalny. A tu nagle fala banów.

9. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, dlatego napisałem "pewnie do czasu". Ogólnie jeśli przerobisz konsolę musisz się liczyć z banem, proste.

10. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    8. jak kupujesz live na rok to wychodzi cię ok 11zł na miesiąc - 129zł chyba, lecz często są tańsze oferty. Ja 2 dni temu kupiłem za 90 zł:)

11. yaszuRa

yaszuRa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli podsumowując. Czekać na wyjście Slima i kupić Elite Jasper tak ?
    19.Czy jest możliwość zgrania gier pirackich na dysk (w końcu trzeba jakoś zapełnić te 120GB)
    20. Czyli przerobienie konsoli i granie na singlu jest całkowicie bezpieczne od bana tak? A nawet jak mam bana to single player typu Alan Wake, Silent Hill i tym podobne będą chodzić?

Czy ta data 17 lipca jest w 100% pewna? M$ ją potwierdził?

12. GumisPB

GumisPB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    19. Jest Możliwość
    20. Jak będziesz podpięty do Live to nawet grając w Single bana wyłapiesz

13. Xenny

Xenny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bana dostaje się za podpięcie przerobionej konsoli do neta. Teraz konsekwencją bana jest jedynie niemożność do gry na LIVE. Data 17 lipca jest potwierdzona (sam mam zamiar kupić Slim'a :D). Możesz instalować gry na dysk, jednak płyta jest potrzebna do uruchomienia gry.

14. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    19. Chyba tak, ale i tak musisz grać z płytą. Chyba, że masz JTAG.
    20. Jak się podłączysz pod Xbox Live to i tak na przeróbce dostaniesz bana. Chyba, że masz LT.

Nowy Xbox ma trafić do Polski 16 lipca.

15. adeklol2

adeklol2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć jestem nowy i też planuje kupic se Xboxa360 i mam jedno pytanie.

Czy da się grać w GTA 4 Bez LIVE na XBOXE, bo na PC się nie da sie w ogóle zapisywać bez LIVE.

16. Pszczoła

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
  17. adeklol2

adeklol2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A da się zapisywać bo na PC nie.
    O i jeszcze jedno ..
    Można podpiąć dysk pod v. Arcade?

18. yaszuRa

yaszuRa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurde nie czaję już.
    Live jest do grania z innymi na multiplayerze tak? Jak przerobie konsole to i tak dostanę bana na LIVE czy na singla ten ban też działa. Zależy mi tylko na graniu na singlu na piratach. Będę mógł bez problemów? Bo jedni mówią tak drudzy tak.

Czy Xbox ma w ogóle jakąś przeglądarkę www? Jeśli tak to czy jak konsola ma bana to działą ona cz nie?

Co to jest JTAG?

I jeszcze raz dla pewności - po banie nie mogę TYLKO grać LIVE czy są inne konsekwencje? I czy jak mam BANA to mogę mieć te śmieszne sygnaturki z ludzikami (jak w macie w opisah) i czy na 100% bedemoglgracna SINGLE.

19. PremiumPRO

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Można.

20. PremiumPRO

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na single player niewiem, bo nie mam live i przeróbki.
    Xbox nie ma przeglądarki www (od tego jest PC :) ).
    JTAG - to chyba przeróbka. Wpisz w Google może coś znajdziesz.
    Jak dostajesz bana to chyba blokują ci też dysk twardy.

PS: Przepraszam za post pod postem.

21. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    da się i na pc też się da.

w single będziesz mógł grać na 100% przeglądarka jest przez windows media center ale ona kuleje bo tego ms nie zrobił na dzisiaj po banie nie możesz podpinać się do xbl i tak możesz mieć avatara po banie (te śmieszne sygnaturki)

Wczytywanie...

Poleć forum