1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Pytanie o pamiec flash i wifi.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sopelQ, Wrzesień 9, 2010.

1. sopelQ

sopelQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    1.Czy podlaczajac przenosna pamiec flash do xboxa 360 slim'a, bedzie ja mozna potem z powrotem podlaczyc do komputera.? ( Chodzi mi glownie o przerzucenie muzyki itp. ;))
    2. Jesli mam internet przenosny ( USB ) moge stworzyc siec wifi (bez routera) , ktora bd widoczna na xboxie.?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamCiu

KamCiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    1. Oczywiście , że tak.
    2. Nie da rady, masz pewnie Blueconnect do usb ale to nie Router.
    Możesz wypiąć to z PC i podpiąć do Xboxa - jedno z dwóch.

4. sopelQ

sopelQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko przy moim kompie mam karte wifi wiec czy by nie dalo rady ustawic karty wifi na urzadzenie ktore wysyla sygnal.? ;) A samego modemu USB podpiac nie moge ... Bo sterowniki sie instaluja bezposrdnio z USB, xbox natomiast nie wykrywa wgl tego urzadzenia.

5. Nexx

Nexx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gniezno
    Tak możesz, pod Win7 jest fajny program "connectify" , chociaż gdzieś w opcjach systemu widziałem, że win sam z siebie może takie coś zrobić.

Wczytywanie...

Poleć forum