1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 pytanie o przerobienie konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fafa85, Listopad 11, 2012.

1. fafa85

fafa85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam jestem mam pytanie malo znam sie na konsolach a chial bym dowiedziec zapytac o kilka rzeczy osoby ktore sie na tym znaja :)
    prosze o pomoc
    1. chcial bym przerobic swoja konsole xbox 360 slim 4giga tylko nie wiem czy da sie jak i jak to mozna w prosty sposob sprawdzic. dodam ze chcem zlecic to jakiej firmie bo sam tego raczej nie zrobie.
    2. w jaki sposob nagrac bezpiecznie piracka gre na plyte tak by dzialala na konsoli. majac poprzednia przerobiona konsole probowalem nagrywac gry ale zadna nie dzialala tak jak powinna. zmarnowalem tylko kilka drogich plyt :/
    3. nosze sie z zamiarem kupna dysku do konsoli ale chcem sie dowiedziec czy jak sie ma przerobiona konsole to mozna
    wrzucac gry na dysk i odpalac je tak jak dema bez koniecznosci nagrywania ich na plyte ??
    prosze o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bandzior-1

bandzior-1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wybiegnę trochę po za mam już slimkę 4GB przerobioną rgh i chciałbym pograć w grę zassaną z netu....nie mam płyt lecz mam pendrive'a na którego zrzuciłbym grę lecz proszę napisać jak to zrobić.
    Gra jest ściągnięta w kilku partach spakowana co dalej jakich programów użyć i jak żeby ją zgrać na Usb i uruchomić w xboxie??
    dzięki za odp

4. fafa85

fafa85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem czy da sie tak odpalic full gre alle ja dema tak odpalam z pendrive
    musisz sprobowac
    ale najpierw wypakuj te wszystkie pliki co masz winrarem :)

Cała operacja jest w zasadzie nieskomplikowana. Niestety pendrive po takiej operacji będzie "niewidoczny" [będzie zapełniony, nawet jeśli nic na niego nie nagramy] dla zwykłych urządzeń na USB. Wystarczy go sformatować, aby powrócił do normalnego stanu ;)
    I Skonfigurowanie pendrive'a
    1. PD podłączamy pod USB do konsoli.
    2. Wchodzimy do dasha -> Ustawienia Systemu -> Pamięć i wybieramy tutaj "Przenośne urządzenie pamięci masowej".
    3. Wybieramy "Skonfiguruj teraz", aby przeznaczyć do 16GB na pamięć masową konsoli X360 [format FATx].
    Uwaga! Utracimy wszystkie dane znajdujące się na pendrivie. Podejrzewam że opcja "Dostosuj" umożliwia wydzielenie do 16 GB z dostępnego na dysku miejsca, aczkolwiek nie chciała współpracować z 160GB w formacie NTFS.
    4. Po zakończonym procesie wyjmujemy PD z konsoli i podłączamy do PC ;)
    II Skopiowanie dema na pendrive'a
    1. Pobieramy aplikację Xbox 360 USB Storage Explorer, jeśli wcześniej tego nie zrobiliśmy, to teraz podłączamy pendrive'a do PC.
    2. Uruchamiamy Xbox 360 USB Storage Explorer, wybieramy File->Open Drive.
    3. Przygotowujemy pobrane demo do wstrzyknięcia na pendrive'a. Zazwyczaj dema od razu znajdują się w folderze \0000000000000000\ lub \Content\0000000000000000\. W tym drugim wypadku nic nie musimy robić, w tym pierwszym musimy stworzyć folder Content i przenieść do niego folder \0000000000000000\ zawierający nasze demo.
    4. Folder Content przeciągamy (drag'n'drop) do aplikacji Xbox 360 USB Storage Explorer. Rozpocznie się proces "wstrzykiwania" (injecting).
    5. Po zakończeniu, aby nie uszkodzić danych na PD, wybieramy File->Close Drive
    III Uruchamianie dema z pendrive'a
    2. Wchodzimy do dasha -> Biblioteka gier -> Wersje demonstracyjne i wybieramy nasze demo ;)
    IV Kopiowanie dema na dysk konsoli
    2. Wchodzimy do dasha -> Ustawienia Systemu -> Pamięć i wybieramy "Przenośne urządzenie pamięci masowej", które wcześniej skonfigurowaliśmy.
    3. Wchodzimy do katalogu "Wersje demonstracyjne", wybieramy zgrane na pendrive'a demo, a następnie z dostępnych opcji "Przenieś" i wybieramy miejsce docelowe.
    4. Po zakończeniu kopiowania pendrive'a możemy odłączyć i z dasha -> Biblioteka gier -> Wersje demonstracyjne uruchomić skopiowane w ten sposób demo.
    Jeśli starczy nam miejsca, można wrzucić kilka dem, ponieważ każde demo ma osobny podkatalog w folderze 0000000000000000 :)
    Tym sposobem (podobno, nie próbowałem) można także wrzucać pobrane z sieci profile użytkowników wraz z DLC lub grami z XBL Arcade przez nich zakupionymi (działa na konsolach bez jtag i flashowanego napędu), stany gier, premimum themes itp. Niestety potrzebne jest podłączenia konsoli do XBL, więc na zbanowanych nie zadziała :pirate:
    Idea jest podobna, profil wrzucamy bezpośrednio do folderu Content, a grę/DLC do podfolderu 0000000000000000. Następnie na konsoli importujemy profil i uruchamia grę na tym profilu, potem przelogowujemy się na nasz profil lub logujemy na swój profil live z drugiego pada podłączonego konsoli. Trzeba taki zabieg za każdym razem gdy chcemy uruchomić grę lub skorzystać z DLC.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: xbox 360 pytanie o przerobienie konsoli

1. Jesli chcesz lt to po dacie produkcji (do sierpnia 2011), jesli rgh to do dasha 14719
    2. Poczytaj na forum poradniki (abgx + imgburn)
    3. Jesli przerobisz na lt to musisz mieć plyty jesli na Rgh to gry czyta prosto z dysku, plyty sa niepotrzebne

Rozpakuj, przerob obraz. Iso do formatu. God lub .xex, przerzuc na pendrive, ustaw sciezke w fsd i graj (poradniki do wszystkiego w dziale jtag/rgh)

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum