1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - pytanie o uzytkowanie.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Keres, Maj 22, 2010.

1. Keres

Keres Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chcialbym sie dowiedziec czy trzymanie xboxa w ciasnej polce moze spowodowac rrod.Glownie to chodzi mi o to ile okolo centymetrow konsola powinna byc oddalona od scian itp. Duzo czytalem ze stawianie konsoli przy scianie to prawie pewny rrod , ale moze wy wiecie ile powinno byc mniej wiecej miejsca na konsole.Za wszystkie pomocne rady dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    najlepiej jakby konsola stała na wolnej przestrzeni... mamy Ci tu w centymetrach podawać?

30cm od bocznych ścian szafki czy czegoś i 30cm w góre -_-" natomiast jeśli to jest tylko pólka (pozioma decha) to nie musisz o nic się martwić

daj zdjęcie :D

edit: warn za zły dział!

4. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja z prawej bocznej mam 16 cm z lewej 37cm z tyłu 35 cm i jest dobrze.Na stoliku jak coś

5. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    W półce lepiej nie trzymaj połóż ją na biurku , na jakimś stoliku , nawet na podłodze

6. Keres

Keres Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No wiesz cm to tylko taka teoria bo nie wiem ile trzeba do normalnej pracy konsoli, nie chce miec rodd tylko przez to ze zle trzymam konsole :D

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum