Xbox 360 pytanie :>!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Pancjusz

Użytkownik
Użytkownik
Cześć, kupiłem dwie godzinki temu nowego xboxa 360 slima :) ze sklepu, bez gierek, mam sprawdzonego kolesia co przerabia konsole, grałem w tam jakieś demo gry, ale lipne jak nie wiem co ;p,
Może powiedzieli byście mi czy opłaca sie jutro przerobic tą konsole ;p bo na to wychodzi jak poczekam tydzien, to konsola będzie lezala ;pp
Pilne ! :>
 

kamil90

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Konsol nie powinno się przerabiać. To jest moje osobiste zdanie. Jeśli nie masz kasy na gry to poszukaj na allegro jakiś dobrych klasyków, kosztują około 20zł a mogą cię za ciekawić.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
pewnie że się opłaca jak nie masz kasy na gry zbytnio... inni zaraz będę banem na live straszyć ale nic nie ma za darmo bez ryzyka. niech ci wgra lt 2.0 najnowszy dash. i najlepiej by było do tego taka nagrywarke dokupić http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/lista-nagrywarek-kompatybilnych-z-fw-od-c4eva-105458.html .i flash slima okolo 150zl a nowe lt 2.1 w tydz napewno nie wyjdzie
 

mlkgmk

Banned
Nie pytaj sie czy opłaca się bo to Twoje subiektywne odczucie.Ja powiem tak: Jak chcesz i masz kase zeby płacić za gry 200zl to nie przerabiaj bo po co ingerować w sprzęt(bedziesz mial gwarancje). Jak nie masz kasy zeby kupowac co miesiac kilka gierek po 200zł to sobie sam odpowiedz.
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
poczytaj a nie zadawaj glupie pytania. Poczytaj i wybierzesz co dla ciebie jest lepsze. - -
 

Pancjusz

Użytkownik
Użytkownik
niektórzy nie zrozumieli mojego pytania ^^, chodzi mi o to czy przerobić konsolę już jutro? czy poczekać tydzien..
 

Remek00

Użytkownik
Użytkownik
I ja dorzucę swoje trzy grosze, bo pierwszą konsolkę miałem przerobioną. Sprawa głównie wygląda tak - płacisz za 20 czy tam 40 płyt tyle ile za nową grę po premierze, aleee. Jeżeli nie umiesz sam wgrać nowego LT to zawsze musisz jakiś czas czekać + dopłacić. No dobra, zwróci się w grach więc nie ma co narzekać, ale największym problemem jest ta rozrzutność. Zazwyczaj ściągniesz wszystko co Ci się spodoba, a i tak w wiele gier nie grasz lub uruchamiasz jedną grę. Uwierz mi, że od zakupu Slima i gry na oryginałach - bardziej szanuje każdą grę głównie pod względem zawartości, a przede wszystkim masz parę gier, ale wiesz co posiadasz. Za 50-60zł masz 6000MSP. Za tą cenę masz 4-5 gier arcade czy ze 3-4 pełne gry. Jest to taki swój odpowiednik tanich gier, a problemu z nim nie ma, czekać na konsolę nie musisz i nie martwisz się aktualizacjami, przeglądaniem każdej ściągniętej gry ABX'em, a jak coś nie tak to już ****. Można też zacytować wiele osób "miałeś kasę na konsolę to masz kasę na gry". A ceny gier - można poczekać. Zaraz święta, promocje będą. ;)

No dobra, widzę że nie o to chodziło :p Jeżeli chcesz przerabiać - przerabiaj jak najszybciej. Po co czekać tydzień? Nacieszysz się jeszcze konsolą.
 

stempek69

Użytkownik
Użytkownik
ja tam myślę że nie warto przerabiać konsoli, dużo tracisz... nie możesz się podłączyć do liva bo mogą cię zbanować więc nie możesz ściągać demówek ani nic.
kupuj starsze gry są tanie i jest dużo fajnych. możesz też się z kimś wymienić na gry albo odkupić po tańszej cenie. decyzja należy do ciebie.
 
ja niedawno zdecydowałem się na przeróbkę i nie żałuje,
fakt sporo gier ściągniętych nagranych a nieużywanych,
ale z drugiej strony 25 płyt verbatim 100zł na allegro.
fifa12, driver, assasin, ile by mnie kosztowały?
czekam z niecierpliwością na nowego nfs i podejrzewam ze nie byłbym w stanie pozwolić sobie na oryginalna po premierze.
co do ściągania gier demo z live cały czas ściągam
 

Rayman_32

Banned
i dobrze wg. mnie zrobiłeś.
 

arasz

Banned
Użytkownik
ja mam przerobiona i troche zaluje ,bo chcialbym z kumplem pograc przez live w batteplfielda a tu lipa :/ ale z drugiej strony mam duzo gierek za małe pieniądze :)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Być albo nie być, oto jest pytanie.
Jest li w istocie szlachetniejszą rzeczą
Znosić pociski zawistnego losu
Czy też, stawiwszy czoło morzu nędzy,
Przez opór wybrnąć z niego? - Umrzeć - zasnąć -
I na tym koniec. - Gdybyśmy wiedzieli,
Że raz zasnąwszy, zakończym na zawsze
Boleści serca i owe tysiączne
Właściwe naszej naturze wstrząśnienia,
Kres taki byłby celem na tej ziemi
Najpożądańszym. Umrzeć - zasnąć. - Zasnąć!
Może śnić? - w tym sęk cały, jakie bowiem
W tym śnie śmiertelnym marzenia przyjść mogą,
Kiedy zrzucimy z siebie więzy ciała,
To zastanawia nas: i toć to czyni
Tak długowieczną niedolę; bo któż by
Ścierpiał pogardę i zniewagi świata,
Krzywdy ciemiężcy, obelgi dumnego,
Lekceważonej miłości męczarnie,
Odwłokę prawa, butę władz i owe
Upokorzenia, które nieustannie
Cichej zasługi stają się udziałem,
Gdyby od tego kawałkiem żelaza
Mógł się zwolnić? Któż by dźwigał ciężar
Nudnego życia i pocił się pod nim,
Gdyby obawa czegoś poza grobem,
Obawa tego obcego nam kraju,
Skąd nikt nie wraca, nie wątliła woli
I nie kazała nam pędzić dni raczej
W złem już wiadomym niż uchodząc przed nim
Popadać w inne, którego nie znamy.
Tak to rozwaga czyni nas tchórzami;
Przedsiębiorczości hoża cera blednie
Pod wpływem wahań i zamiary pełne
Jędrności, zbite z wytkniętej kolei,
Tracą nazwisko czynu. - Ha! co widzę?
Piękna Ofelia! - Nimfo, w modłach swoich
Pomnij o moich grzechach[1].
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom