1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - reaktywacja.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez DonLegionX, Lipiec 29, 2016.

1. DonLegionX

DonLegionX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Czolem Wszystkim!

Moj X360 poszedl mocno w odstawke i postanowilem go wskrzesic.
    Na poczatek nie mam zielonego pojecia jaki to jest model oraz czy i jaki ma dysk twardy (prosze o identyfikacje po zdjeciach).
    Pamietam tylko ze kupilem zestaw razem z klinkietem bez gier i jednym padem.
    Konsola ma przerobke RGH (bez LT bo podobno sie nie dalo zrobic na tym modelu, jaki chip RGH nie mam pojecia ale zaplacilem ok 250zl za przerobke we Wroclawiu).
    Do konsoli mam podpiety zewnetrzny dysk WD 2TB z obrazami gier.

1. Prosze o ustalenie jaki to jest dokladnie model x'a (pudelko zostalo zalane i poszlo na smieci).
    2. Mam na nim kupe roznych profili znajomych, chcialbym to wszystko wyczyscic wraz z osiagnieciami w grach, dodatkami itd.. (tak aby konsola byla jak fabryczna). Jak sie do tego zabrac?
    3. Zakladam ze dash jest nieaktualny wiec chcialbym poaktualizowac wszystko co tylko jest mozliwe, spolszczyc menu oraz wlaczyc wybor gier po okladkach.
    4. Czy da sie juz w warunkach domowych wykonac przerobke LT na tej konsoli?

Bardzo prosze o porady jak odswiezyc tego x'a.

PS. Konsole mam podlaczona pod LAN.
    PS2. Gram tylko w gry singleplayer, gry przerobione do GOD.
    PS3. Nie moge pisac w "piaskownicy" wiec pozostalo mi tutaj, w razie czego prosze przeniesc.

Załączniki:

Ostatnia edycja: Lipiec 29, 2016
    krzysztof lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...

Poleć forum