1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt XBOX 360 RGH 500GB

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez Michał Janicki, Marzec 14, 2015.

1. Michał Janicki

Michał Janicki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Puławy, Poland
    Witam! Przymierzam się by w kwietniu zakupić przerobionego Xbox'a. I mam teraz parę pytań. Byłem posiadaczem RGH i wiem jak to działa ale koleś który mi go przerabiał musiał coś zepsuć bo po 2 mc konsola siadła podczas grania. Teraz chciałbym wiedzieć od kogo najlepiej kupić, jaka wersja będzie najstabilniejsza i czy warto jeszcze kupować nówkę, jeśli jesteśmy już grubo po premierze XOne'a? Z góry dziękuje za wszystkie opinie i sugestie.
    Pozdrawiam!

Ostatnia edycja: Marzec 14, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Michał Janicki

Michał Janicki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Puławy, Poland
  4. Michał Janicki