1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360+RGH+80GB!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nikodem Żylak, Sierpień 30, 2013.

1. Nikodem Żylak

Nikodem Żylak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Twardogóra, Poland
    Witam. Sprzedam Xboxa 360 Jasper 512 z RGH+ DYSK 80GB.Uwaga przy montażu RGH został wyciagnięty napęd była to moja decyzja, nie chciałem bawić się z płytami, wszystko jest zaślepione także nic nie widać :) Wszystko sprawne, oczywiście w zestawie pad, pełne okablowanie( HDMI+ przewód do monitora komputerowego=VGA), zasilacz itp. Xbox ma najnowsze aktualizacje, nowe gry działają bezproblemowo. Konsola uruchamia się bardzo szybko, RGH działa bez zarzutów, DLC, TU, Arcade, Pełne gry. Wizualnie bez zastrzeżeń. Mogę nagrać krótki filmik z działania RGH. Cena= 500zł. Kontakt bezpośrednio przez forum, facebook lub tel. 661845231 Pozdrawiam Nikodem

Uwaga. Już raz dostałem dzisiaj Bana, także uprzedzam moderatora, że na dysku konsoli NIE MA gier i dlc. Serdecznie Dziękuje. Dla kupującego, jeżeli będą jakieś pytania odnośnie gier, proszę napisać do mnie na PM, ja podam swojego facebooka i tam spokojnie porozmawiamy.

//Wiem bo sam go wlepiłem.
    Gdybyś przeczytał regulamin wiedziałbyś wcześniej jak mocno jest tutaj tępiony handel kopiami.
    Pozdrawiam
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nikodem Żylak

Nikodem Żylak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Twardogóra, Poland
  4. micu91

micu91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a sam dysk jest na sprzedaż? to w ogole dysk wew czy zew?

5. Kangarooo

Kangarooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kabel VGA oryginalny od MS ? Sprzedałyś oddzielnie ?

Wczytywanie...

Poleć forum