1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 rgh a dysk ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez canarino, Styczeń 3, 2015.

1. canarino

canarino Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć. Chce pewnej osobie zlecić przerobienie na rgh mojej konsoli xbox 360. Problem w tym ze mam w konsoli oryginalny wewnętrzny dysk o wielkości 20 gb. To ten dysk pod tym linkiem http://www.norbit.pl/dysktwardy20gbmodelslimx360_1930 . Jeżeli będe miał xboxa 360 przerobionego na rgh to będe na ten dysk mógł przegrywać z pendrive'a gry i na nim grać czy trzeba jakiś inny specjalny dysk ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może zostać, ale troche mały...
    Grać możesz też z pena lub dysku zewnętrznego usb

Edit:
    Mozesz też kupić zwykły dysk sata 2,5" bez obufowy do max 2Tb i wsadzić go w miejsce tego 20gb

4. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ten dysk 20gb to bardzo mało (ok. 14gb), ja mam 60gb i też jest za mały. Jak dla mnie to wewnętrzny min. 120gb :p.

Wysłano z Motorola Moto G

5. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    423
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Kup jakiś 2,5" i wsadź w oryginalną obudowę M$ i po sprawie. Najlepsze rozwiązanie.

Wczytywanie...

Poleć forum