1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 rgh czy ps4

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rezmik, Grudzień 16, 2014.

1. rezmik

rezmik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Planuje zakup konsoli do gier i mam wątpliwości pomiędzy xbox 360 z rgh wiadomo nie trzeba wydawać pieniędzy na gry i wgl, a playstation 4 przyszłość grania wiadomo lepszy sprzęt lepsze gry, ale i dużo wyższa cena sprzętu i gier, także moje pytanko co lepiej wybrać, będę wdzięczny za pomoc :)
    Z góry dziękuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli poruszasz aspekt kosztów gier i konsoli to wybierz klocka. Zanim przerobia nextgeny minie sporo czasu a tu masz mega dużą bibliotekę gier, którą i tak na szybko nie ograsz.

Może jestem starej daty ale ponad grafiką stawiam na grywalnosc ;) a tu jak mówiłem jest spore pole do popisu. Z neztgenami wole poczekać ;)

Wczytywanie...

Poleć forum