1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 RGH FEZ avatar update

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zbyh, Listopad 23, 2014.

1. zbyh

zbyh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chciałem pograć w FEZa, ale wyskoczył mi błąd z aktualizacją avatarów (czy coś takiego). Przeczytałem, że potrzebny jest $systemupdate. Pobrałem go ze strony xboxa, wrzuciłem na pendrive, ale nic o aktualizacji nie wyskakuje. Gdy włączam ją ręcznie odpala mi się pobieranie aktualizacji z xbox live. Próbowałem już różnych sposobów: zmienianie nazwy folderu na $$ystemupdate, włączenie w DashLaunch'u noupdater, na forum przeczytałem, że przed wyciągnięciem pendrive z komputera kliknąć bezpieczne usuwanie sprzętu i też nie pomogło. Jakieś inne pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaki masz dash teraz w konsoli i na jaki chcesz zrobić bo może chcesz wyższy a to zabiło by konsolę :)

4. zbyh

zbyh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O. Tego nie wiedziałem. Mam 2.0.16747, a ściągnąłem 16767. Dobrze, że się nie udała ta aktualizacja. Czyli teraz mam ściągnąć 16747 czy niższą?

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    16747 ściągnij i wrzuć, całe szczęście że nie wyszło bo byś musiał oddać na serwis konsolę.

6. zbyh

zbyh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. Już wszystko działa. Dzięki bardzo

Wczytywanie...

Poleć forum