1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 +rgh i problem z dyskiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szymekk, Październik 27, 2013.

1. szymekk

szymekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam postanowiłem sie tutaj zalogować bo mam problem i nie potrafię sobie z nim poradzić,a wiec niedawno odebrałem konsolkę po przeróbce rgh,i chcialem podłączyć dysk wd scorpio 160gb,na poczatku mialem go w obudowie po usb xbox widział go normalnie w nowy dashu,a w starym tylko 32gb bez możliwości formatowania itp,w menadżerze plików pojawił sie folder content ale po wcześniejszym utworzeniu profilu,wrzucam gre np ori nfs ,kopiuje do content wszystko idzie gra jest skopiowana a nie pojawia mi sie w grach,teraz wyciągłem dysk z obudowy i wsadziłem go do xboxa do środka teraz w obu dashach widzi mi całosc,utworzyłem nowy profil pojawił sie folder content wrzucam nfs i znowu to samo,nie ma go nie gdzie tylko w menadżerze plików ja nie wiem co tu jest nie tak przeczytałem sporo ale nie wiem z czym to sie je,wiec moze ktos pomoze był bym wdzieczny dodam ze konsola to slim 4gb z 2012-06-13

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
Wczytywanie...

Poleć forum