xbox 360 rgh nie włącza się

borys842

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam problem mój xbox 360 rgh nie włącza sie dioda na panelu świeci tacka sie wysuwa ale jest brak sygnału na tv
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Sprawdzałeś na innym kablu hdmi ?? na innym telewizorze ?? Wcześniej działało ??
 

Traffic

Xbox One
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Dobrze rozumiem, odpalasz konsole przyciskiem od tacki? Jeżeli tak, to jak masz płytę główną Corona i za starą wersje xella to tak będzie (musisz ją wtedy zaktualizować). Spróbuj odpalić z pada i poczekaj z 2min, bo konsola musi zglitchować.
 

borys842

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdzałeś na innym kablu hdmi ?? na innym telewizorze ?? Wcześniej działało ??
sprawdzałem na innych kablach i na różnych wejściach hdmi na tv dodam że dekoder od kablówki na tych kablach mi działa.
wcześniej mi działała dosłownie kilka godzin wcześniej grałem

Dobrze rozumiem, odpalasz konsole przyciskiem od tacki? Jeżeli tak, to jak masz płytę główną Corona i za starą wersje xella to tak będzie (musisz ją wtedy zaktualizować). Spróbuj odpalić z pada i poczekaj z 2min, bo konsola musi zglitchować.
odpalałem padem i też nic czekałem nawet 10 min

Nie pisz posta pod postem, używaj funkcji Edytuj // Traffic
 

Traffic

Xbox One
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odłącz zasilacz od prądu, odczekaj z 2min i podłącz z powrotem. Odpal z pada i poczekaj.
 

borys842

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odłącz zasilacz od prądu, odczekaj z 2min i podłącz z powrotem. Odpal z pada i poczekaj.
właśnie tak zrobiłem i też nic
 

shte-fun

Użytkownik
Użytkownik
Serwis wysłał ci zaproszenie poprostu.
 

Do góry Bottom