1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 rgh praktycznie nie zapisuje stanu gry

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Czesiu16, Lipiec 14, 2013.

1. Czesiu16

Czesiu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam,
    od ponad roku mam rgh w konsoli xbox 360 arcade 2007(chyba). Nie gralem na nim przez kilka miesiecy ( matury) i niedawno znowu zaczalem. Zauwazylem jednak problem z zapisywaniem stanu gry. Przykladowo: gram w Bioshock Infinite i co jakis czas jest autosave. Ale mi tak naprawde zapisuje raz na 8-10 takich punktow. To samo z far cry 3, gralem sobie z 3h, potem wlaczam i nic sie z tego nie zapisalo. Niewazne czy dam , zeby zapisywal na dysku czy na karcie pamieci, caly czas to samo. Wczesniej tego problemu nie bylo, far cry 3 juz raz przechodzilem (ta sama kopia, bez zadnej aktualizacji) i wszystko bylo ok. Od poczatku rgh nic nie aktualizowalem wiec nie mam pojecia gdzie lezy przyczyna. Czy ktos moglby mi pomoc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. chrispy95

chrispy95 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    Prawdopodobnie masz źle ustawiony czas. Spróbuj wczytać grę sam (nie automatycznie). Miałem tak przy GTA IV gdy nie miałem podłączonego neta.

Wczytywanie...

Poleć forum