xbox 360 rgh problem

tomunieczek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam przedwczoraj przerobiłem swojego x'a na rgh wszystko było by cacy gdyby nie to że zepsuł się dysk wcześniej konsola się wieszała i dopiero gościu który to przerabiał powiedział że może to być uszkodzony dysk i faktycznie bez dysku wszystko hula aż miło a z dyskiem po różnym czasie wszystko staje i trzeba resetować. i tu zaczynają sie schody mam 2 pendrivy po 8 gb na pierwszym chce trzymać grę np forza horizon a drugi będzie do sejwów itp to jest chwilowe rozwiązanie bo jestem na drodze kupna dysku choć nie wiem ile to jeszcze potrwa a chwilowe chciał bym w coś grać. więc jak przenieść wszystkie sejwy i profil na pedrive ? i jak zgrać gry na laptopa ? nie mam routera używam modemu iplusa. podłączam kabel crosowy do x'a i laptopa ok z laptopa czytam ip 169.245.98.166 wpisuje to samo w ust sieci w konsoli ale przy próbie wywala błąd ? jak chcę sprawdzić ip na konsoli tzn wciskam prawy analog to chowa się hud z temperaturami a ponoć tak się sprawdza ip nie ogarniam o co w tym wszystkim chodzi ? proszę o pomoc :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: xbox 360 rgh problem

Za duzo nie wiesz. Jesli mialbys adres ip byl by w lewym dolnym rogu, aktywne z hud z temp. Poczytaj moze jak udostępnić internet przez komputer, jak wpisujesz takie same adresy to nie,ma prawa działać. W dashu w pamieci jest funkcja od formatu pendrive i kopiowania profili i save. Masz drugi pendrive format na fat32 gre kopiujesz na pc i podlaczasz go tylko do konsoli.
Zacznij czytać, a nie pytać. Jest tutorial dla sartujacych od 0
wysłano z xbox 360 RGH LINUX.
 

tomunieczek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
na laptopie mam ip 169.254.98.166 maska 255.255.0.0 brama domyślnie czyli 169.254.98.166 tak? więc w konsoli wpisuję ręcznie 169.254.98.167 maska 255.255.0.0 a brama 169.254.98.166 czy końcówka 167 ? zaznaczyłem opcję udostępniania internetu jednak na xboxie nadal się to nie wyświetla test cały czas wywala błąd jeszcze jakieś rady ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
na laptopie mam ip 169.254.98.166 maska 255.255.0.0 brama domyślnie czyli 169.254.98.166 tak? więc w konsoli wpisuję ręcznie 169.254.98.167 maska 255.255.0.0 a brama 169.254.98.166 czy końcówka 167 ? zaznaczyłem opcję udostępniania internetu jednak na xboxie nadal się to nie wyświetla test cały czas wywala błąd jeszcze jakieś rady ?
Skoro masz początek adresu 169.254 to powinieneś przeczytać ten wątek: http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/adres-ip-czasem-sie-gubi-154227/
 

tomunieczek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tylko ja łączę się tylko z laptopem bo nie mam routera internet z modemu iplus można zrobić coś takiego Jak podłączyć 2 komputery w sieć LAN za pomocą kabla skrosowanego - KOMPUTERY - Sieć - Trochetechniki.pl ?
 

tomunieczek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nikt nie wie ?
 

Do góry Bottom