1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 RGH Wrzucanie gier i pojemność dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez JagaFan, Grudzień 3, 2015.

1. JagaFan

JagaFan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

kupiłem xboxa 360 przerobionego, normalnie ładuje się freestyle 3. Dysk siedzi w nim 250 GB a w konsoli pokazuje że jest tylko 32 GB.

Druga sprawa jak sformatuje pendrive na fat32 i wrzucę grę przerobioną iso2god to w ogóle konsola nie widzi niczego na pendrive. Jak potem podłącze tego pendrive do PC to nie da się nawet otworzyć folderu z grą.

Obecnie staram sie przez ftp wrzucać gry ale to trwa wieczność.

Jakieś rady co z tym zrobić?

Mam Aurore, gre przerobiłem exiso-gui i wyszło ze jeden plik jest za duzy na fat32....

jeszcze jedno pytanko, ten dysk 250GB ma wejście sata, czy jak podłącze go do PC to będe mógł na niego wrzucić gry?

okazało sie że gry wrzucone przez ftp daja komunikat aby pobrać ponownie... więc mogę formatować robić co chce;p

Ostatnia edycja: Grudzień 3, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum