1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 rgh

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez luc658, Luty 12, 2014.

1. luc658

luc658 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam
    jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość jeśli coś napiszę nie jasno ,ale do rzeczy
    Prze dłuższy czas grałem na mojej konsoli przy lt 3.0 ,konsolka śmigała bez problemowo.
    nie chcąc bawić się dłużej z płytkami postanowiłem wrzucić RGH i tu pojawiają się problemy.
    konsolę oddałem do serwisu,poczekałem tydzień konsola wróciła z rgh no ale nie da się na niej pograć
    konsola długo się włącza ale to ponoć jest normalne w tych modelach konsol przy rgh,ok niech będzie xbox długo bo długo ale się włączy,jednak problem polega na tym że box zawiesza się w rożnych momentach pracy i trzeba ją resetować no i moje pytanie czy miał ktoś taki problem, jeśli tak to jak go rozwiązał.
    z góry dzięki za odpowiedzi.

Zły dział - przenoszę - #Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witaj ;) Niestety nie jestem specem od strony technicznej owej przeróbki ale stawiam na kiepsko zrobione RGH.

1 osoba to lubi.
  4. luc658

luc658 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja też tak sądzę,jednak chciałem podzielić się z wami moim problemem i przekonać się co o tym myślicie:subdued:

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    ogólnie co do zwieszek możesz sam próbować to rozwiązać jezeli to jest falcon z rgh2 przez edycje smc. Jeżeli starsza konsola to padła więc nie wiem po co robiłeś w niej rgh. jak nowsza to zgłaszasz to temu co wykonał usługe

6. luc658

luc658 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hm facet z serwisu nic nie wspominał że konsola się nie nadaje pod rgh
    a jeśli chodzi o " falcon z rgh2 przez edycje smc. "to narazie nie będę się z tym bawił bo to jest robota serwisu i oni zato kasę wzieli
    chcę się jednak przekonać czy jakiegoś wała mi nie chcą wcisnąć.

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podaj MFR Date konsoli (z tylu na nalepce).

8. luc658

luc658 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    2008-09-19
    serial 2508364 83805.

Wczytywanie...

Poleć forum