1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 rodzaj napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SolWer, Kwiecień 29, 2011.

1. SolWer

SolWer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nie mogłam nigdzie znaleźć i chciałam się spytać, sprawdzałam jak mam napęd z tej strony Xbox 360 Drives - List Konsola(Slim 250 GB) była wyprodukowana 12.02.2011 i z tego rozumiem to napęd jest Philips-LiteOn 16D4S natomiast firmware N/A. No i właśnie co znaczy to N/A? Czy taką konsolę można przerobić? Wiem, że 9504 już można, a 0225 nie, ale o tym jeszcze nigdzie nie doczytałam. Bardzo proszę o odpowiedz:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SolWer

SolWer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat do zamknięcia, znalazłam odpowiedz

Wczytywanie...

Poleć forum