1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 rozdzielczosc monitor problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bula4321, Listopad 19, 2010.

1. bula4321

bula4321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jestem tu nowy jak pisze nie w tym dziale to sorki mam taki problem moze ktos kiedys mial taki sam i wie jak sie z nim uporac mam xboxa 360 podlonczonego pod monitor medion monitor 23 cale i od pewnego czasu pojawia mi sie czarny pasek u gory i na dole wczesniej wszystko bylo dobrze na rozdzielczosci 1024 na 768 potem zaczely sie pojawiac paski to przselonczylem na 1280 na 720 bylo dobrze do jakiegos czasu obraz byl na caly monitor i po jakims czasie tez zaczely pojawiac sie paski mam orginalny kabel Microsoftu naciskalem sellect auto i nic dalej paski ustawialem panoramiczny normalny kombinowalem juz wszystko prawie i nic

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    w xboxie ustaw taką rozdzielczość jaką może wyświetlić twój monitor
    tzw.natywną i wtedy w opcjach wyświetlania xboxa mozesz jeszcze rozciagnąć
    obraz żeby było bez tych pasków ,nie wiem tylko dlaczego ci sie te ustawienia
    kasują jak juz dobrze sobie ustawisz ?

4. Night

Night Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podłączę się.
    Mam monitor Dell 2209wa 16:10 1680x1050 natywna rozdzielczość, po podłączeniu oryginalnym kablem VGA i ustawieniu tej rozdzielczości mam czarne pasy góra-dół, jak to możliwe? ten kabel coś psuje czy jak?
    Niestety nie sprawdziłem jak jest po HDMI z przejściówka na DVI (brak HDMI w monitorze;/)

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    masz monitor 16:10 xbox wyswietla w 16:9

6. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Znajdz max rozdzielczosc do twojego monitora ( w google) i taka ustaw.

Wczytywanie...

Poleć forum