1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 rozmyty obraz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bucyfal, Październik 23, 2013.

1. bucyfal

bucyfal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam niedawno zamówiłem na allegro nowego xboxa i mam problem z rozmytym obrazem konsolę podłączyłem kablem vga do monitora tyle że niemam mini jacka i podłączyłem tylko do monitora niepodłączałem do głośników. Co może być przyczyną rozmytego obrazu? jak to naprawić? Sprawdzałem 2 razy kabel czy jest dobrzepodłączony i wszystko z nim jest ok.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie dziw się że masz kiepski obraz, możesz zrobić test na innym tv i najlepiej po hdmi.

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

4. bucyfal

bucyfal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Testowałem na innym tv to samo. Czyli to wina kabla? Jak można podłączyć xboxa do monitora zeby miał dobry obraz?

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podłącz kablem HDMI, a jeżeli nie masz HDMI w monitorze to dokup przejściówkę HDMI->DVI i tak podłącz. Obraz będzie ostry.

W przypadku drugiej opcji głos podłącz analogowo po vga [do xboxa jednocześnie podłącz HDMI i vga. Z oryginalnym vga możesz mieć problem bo jest za duży wtyk, żeby dało się podłączyć na raz go i HDMI, wtedy pozostaje rozebrać obudowę wtyku vga]

Wczytywanie...

Poleć forum