1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 RROD GWARANCJA I PROBLEM...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tommy10014, Sierpień 15, 2010.

1. tommy10014

tommy10014 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. mam pytanie dotyczace RRODA (3diody czerwone kod 0102) .Konsolke dostalem po bracie... on kupil ja w irlandii oczywiscie NOWA ZE SKLEPU pogral sobie troche i wyskoczyl mu rrod naprawil w jakims serwisie poza gwarancja za 40Euro ale rrod po kilku miesiacach wrocil. Xboxa odstawil w kąt bo bylo juz po gwarancji ( rok po zakupie ponad) i kupil sobie nowa. Nie dawno bylem u niego i poprosilem go o tego popsutego xboxa zeby sobie go naprawic.Tymczasem pprzeczytalem ze na usterke typu rod MS daje 3 lata gwarancji.
    Sęk w tym ze ta konsola jest z 2007-07-25 r .Wiec jest lekko ponad te 3 lata; /
    Do tego nie mam gwarancji wczesniejszej no i xbox byl juz wczesniej naprawiany ale nie jest przerobiony.
    Moje pytanie brzmi teraz:
    czy Microsoft wymieni mi tego xboxa na nowego badz skutecznie naprawi?
    czy bedzie tak ze wysle im go zaplace za kuriera a oni odesla go z papierkiem " po gwaranji"?

Dziekuje serdecznie za odpowiedzi z gory i prosze tylko o sensowne wypowiedzi wnoszace cos do tematu :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie Microsoft Ci jej nie naprawi. Nawet nie wysyłaj bo minęło 3 lata.

4. tommy10014

tommy10014 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mozna zapytac skad wiesz...?
    Masz jakies doswiadczenia w tym temacie czy po prostu tak Ci sie wydaje to tak piszesz...?

5. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No lol bo jak dzwonisz to miła Pani widzi że twoja gwarancja wygasła.. Przecież na oczy jej nie przyjmie.

6. Mulencja

Mulencja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz jeszcze bratu pogratulować geniuszu postępowania. Nie wiem powiem ci tak możesz spróbować, zadzwoń na infolinie powiedz ze wyjechałeś na wakacje (10 lipca br), a po powrocie konsola nie chce się uruchomić sprawdź, czy konsola ma ślady otwierania, jeżeli nie kup na allegro plombę naklej w odpowiednim miejscu. Druga wersja jest taka jeżeli wiesz ze konsola nie ma śladów otwierania możesz spróbować wkręcić wała na infolinii ze np 2 dni przed wyjazdem przypuśćmy 15 lipca konsola padła a ty nie miałeś czasu już bawić się w dzwonienie po infoliniach, czekanie na kuriera.Wracasz po wakacjach i chciałbyś ją oddać na gwarę pytaj czy jest taka możliwość a nuż się uda. (Pamiętaj, czas działa na twoją niekorzyść)

Wczytywanie...

Poleć forum