Xbox 360 rrod pomocy!

Jazze07

Użytkownik
Użytkownik
Witam, posiadam Xenona, który ostatnio dostał RRoD. Wszystko fajnie, oddałem do miejscowego serwisu powiedział, że zrobi reballing i zapłace za to 150zł. Któregoś dnia przyszedłem z zapytaniem jak idzie naprawa i oznajmił mi, że 3 czerwonych lampek nie ma, ale XBOX co chwile sypie jakimiś błędami. 2 dni później, powiedział, że nie można tego naprawić. Czy takich błędów naprawde nie można naprawić czy poprostu on tego nie potrafił? Xbox z października 2006r.

I ile dostane za XBOXa 360 Premium (Xenon) z RRODem + pad + kompletne okablowanie?
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Rebal za 150 zł ale chyba opalarką.Na piecyk jeszcze raz i może wstanie pożądnie moj xenon przezył już trzy takie operacje :).
 

Tofu212

Banned
hot air mu gpu chciał wygrzać a to nie zawsze da się :) i takie xeony po rrodzie raczej się nie opłaca naprawiać, najlepiej wez tego xa do prawdziwego fachowca ,bo nie będzie się dało tego naprawić i będzie się na częśći tylko nadawać .xbox nie może żadnymi błędami sypać tyle ,że po prostu tej konsoli nie umi zrobić.... rozsądne rozwiązanie nie naprawiać na cześć i dołożyć kupić jaspera lub slime
 

tehNervan

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Podłączę się do tematu, jeśli nie ma problemu. Również mam problem z konsolą i wywala mi Rroda. Tyle, że problem u mnie jest trochę innej natury. Konsolę mam nieprzerobioną, kod Rroda to E71, a wywala mi go po skończeniu gier (przechodzenie do interfejsu xbox 360). Nie występuje to zawsze i nie wiem co może być przyczyną. Raz wyłączę grę normalnie, a raz czarny ekran i komunikat problemu E71. Kontaktowałem się z serwisem i jedyne co mi odpisali to to, żebym spróbował odłączyć dysk, aczkolwiek nie bardzo wiem jak to zrobić, ponieważ mam konsolę Slim 250 gb a w poradniku odłączania dysku, który mi podesłali jest tylko wspomniane o starej konsoli. Kable żadne nie są obluzowane, konsola leży w miejscu, gdzie się nie nagrzewa (a przynajmniej nie tak bardzo). Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie porady, sugestie, obserwacje, jakie mogą się pojawić. Najwyżej będzie trzeba oddać konsolę do naprawy. Miło by było, gdyby ktoś też wyjaśnił mi, jak w Slimie odłączyć/podłączyć dysk z powrotem, bo nie mogłem tego nigdzie na forum dorwać.

Dziękuję z góry za pomoc.
 

TigraTeam

Banned
zaslepka z boku jest pod ktora znajduje sie dysk
 

djblok

Banned
slim i rroda?? a podobno bez awaryjne,(sam mam slima250gb),może faktycznie dysk ,ale jak masz nie przerobioną to i dysk był nie ruszany,to ciekawe ze sam by się odłączył
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Witam.

Podłączę się do tematu, jeśli nie ma problemu. Również mam problem z konsolą i wywala mi Rroda. Tyle, że problem u mnie jest trochę innej natury. Konsolę mam nieprzerobioną, kod Rroda to E71, a wywala mi go po skończeniu gier (przechodzenie do interfejsu xbox 360). Nie występuje to zawsze i nie wiem co może być przyczyną. Raz wyłączę grę normalnie, a raz czarny ekran i komunikat problemu E71. Kontaktowałem się z serwisem i jedyne co mi odpisali to to, żebym spróbował odłączyć dysk, aczkolwiek nie bardzo wiem jak to zrobić, ponieważ mam konsolę Slim 250 gb a w poradniku odłączania dysku, który mi podesłali jest tylko wspomniane o starej konsoli. Kable żadne nie są obluzowane, konsola leży w miejscu, gdzie się nie nagrzewa (a przynajmniej nie tak bardzo). Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie porady, sugestie, obserwacje, jakie mogą się pojawić. Najwyżej będzie trzeba oddać konsolę do naprawy. Miło by było, gdyby ktoś też wyjaśnił mi, jak w Slimie odłączyć/podłączyć dysk z powrotem, bo nie mogłem tego nigdzie na forum dorwać.

Dziękuję z góry za pomoc.
Pewnie coś ze softem nie tak bo bład E71 oznacza coś z dashboardem
 

tehNervan

Użytkownik
Użytkownik
@karolkici

też tak myślę, bo po updacie dashboardu nie miałem tego błędu. Wrócił dopiero po jakimś tygodniu - dwóch. Co w takim razie zrobić?
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
E71 to cos z nandem. Wgraj najnowszego dasha, jak nie pomoże to na gwarancje.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

barnej7

Użytkownik
Użytkownik
za jakies 150 pojdzie
 

Do góry Bottom