1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 RROD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dydek61, Marzec 4, 2010.

1. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Sprzedam konsolę xbox 360 premium dysk 20 gb z całym okablowaniem do podłaczenia do telewizora HD padem bezprzewodowym i headsetem za 350zł gratis PES2008. Konsola posiada bład 0020, po rozmowie z serwisantem powiedział że wystarczy poprawienie lutowania, koszt ok 80 zł. Nie chce mi sie już w to bawić bo i tak miałem już ja sprzedawać ale nie miła niespodzianka sprawiła że musze sprzedać w takim stanie i za taką cenę:/ Konsola ma napęd hitachi i jest z 2006 roku. Zdjęcia dla zaiteresowanych mogę wysłać na maila, oczywiście tranzakcja możliwa przez allegro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dydek61

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
  4. dydek61

Polubienia: