1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 RROD

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez badzik94, Styczeń 29, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. badzik94

badzik94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Mam pytanie czy migające trzy czerwone diody zawsze oznacza przegrzanie? Ponieważ po ok 30-40 min grania na konsoli wyłączyłem ją,a po 1h ją włączyłem znowu i migały mi trzy czerwony lampki. Co mógłbym zrobić ? Doradźcie, proszę o szybką odpowiedź. Dzięki z góry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakiś błąd hardware.

Przeczytaj to.

4. badzik94

badzik94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam jeszcze jedno pytanie czy jak wyskakuje błąd rrod to powinno sięcoś wyswietlić na ekranie ? Bo ja miałem ciągle czarny.

5. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    nie

szukaj, nie zakładaj kolejnych tematów o RROD !

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum