1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 RroD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez razor97, Kwiecień 14, 2012.

1. razor97

razor97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka mój xbox ma RROD"A Jest on z 2006roku i mam takie pytanie jak go naprawie żeby niemiał RROD i poprawie chłodzenie to długo będzie Trzymał Opłaca się tak zrobić

2.Chcem kupić se Xbox 360 jasper i z tego co czytałem on ma tylko zasilacz 150V a na aukcji ma 203V i pisze że to Jasper czy to naprawdę Jasper ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    1. nie naprawiaj
    2. do jaspera pasuja wszystkie, ale lepiej dopytać się o

4. roman999222

roman999222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1 powiem ci tak nie opaca sie robi tej konsoli bo wydasz kase i za jakies czas stanie sie to samo ewentualnie mozess spróbować tak jak mój kumpel owin konsole szczelnie kocem i wlacz ja na 10+ 15 min u niego to pomogo i chodyila jakes 2mc

Wczytywanie...

Poleć forum