1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 rysuje płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vBeniii, Kwiecień 4, 2013.

1. vBeniii

vBeniii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Assassin's Creed III. Nie gram w to dużo bo z 4 godziny dziennie z przerwami (tzn. Rano 1h po południu 2 h i wieczorem 1 h). Wczoraj wieczorem oglądałem sobie plytke a tam zaskoczenie. Ogromna liczba małych cieniutkich rysek dookoła płyty. Gra działa ale poje się, że będzie tak porysowana że przestanie. Mam xbox 360 slim 4gb (X360 stoi poziomo). Proszę o pomoc :culpability:

2. Lotnik421 Xbox One

3. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    "stoi poziomo" - to stoi czy leży poziomo? :p

Slimka robiła Ci wcześniej coś takiego, czy dopiero konsolę kupiłeś? Bo możliwe że od nowości ma źle ustawiony laser, lub poprzednik coś dłubał, lub podczas przerabiania napędu został laser zbyt wysoko podniesiony przy składaniu/innej czynności, przez co laser może dotykać.
    Tudzież w napędzie możesz mieć jakiś syf, który zaklinował się w jakiejś części mechanizmu i może dotykać płyty.
    Możliwości jest dużo. Otworzyć, wyczyścić, sprawdzić dalej.

4. vBeniii

vBeniii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Slimka kiedyś zrobiła mi dużą głęboką rysę w jedne grze a potem przez 4 miesiące cisza i dopiero wczoraj. X leży poziomo :p. Blisko mam sklep więc postanowiłem że pójde i dam na gwarancje.

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    To ja daj ,wedlug mnie robi sie z tego powodu ,ze ja innaczej postawiles tak. Plyty mozesz wyslac do regeneracji jak naped zacznie z winy rys miec problem z odczytem

Wczytywanie...

Poleć forum