1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 S 4GB | Nowy/Używany ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nyciuPL, Styczeń 6, 2014.

1. nyciuPL

nyciuPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Witam. Jakos tydzień przed rozpoczęciem nowego roku zamówiłem na allegro "Nowego" Xboxa 360 Slim 4GB był zamawiany u zaufanego użytkownika (był to jakiś sklep) Xbox przyszedł w kartonie Xbox 360 4GB + Kinect + Kinect Adventures no ale wiadomo w kartonie był sam Xbox 360 z akcesoriami przydatnymi do użytkowania tak jak to miało być. Nic nie nosiło zadnych sladow uzytkowania normalnie po 1 odpaleniu rejestracja i te sprawy. Wszystkie naklejki na padzie,konsoli były. Ale Pytanie brzmi , Czy ktoś ogarnia co Oni robią w tych sklepach ? Wyjmują kinecta i sprzedają oddzielnie ? Dzisiaj zarejestrowałem konsole na stronie Microsoftu Jest mam 12MSC Gwarancji tak jak to miało być automatycznie zarejestrował mi się kinect którego nie posiadam (prawdopodobnie ten dołączony do zestawu) a gwarancja na niego wygasła dobry rok temu.

Prosze o Opinie !
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Na konsole masz 24mc gwarancji MS jezeli nie masz kinecta to tak pisales zostal on prawdopodobnie sprzedany osobno dziwna sprawa ze po rejestracji masz tylko 12mc gwarancji na konsole na kinect wygasla bo na akcesoria MS daje 12mc gw co nie oznacza ze kupiles uzywana konsole, mogles kupic jakis lezak magazynowy. Tak mi sie wydaje

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Masz paragon bedziesz na gwarancje wysylal to ci ustawia gwarancje wedlug paragonu. Przeciez microsoft nie wi3 kiedy ty kupiles oonsole jada p9 dacie produkcji konsoli...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  5. nyciuPL

nyciuPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Rozumiem,że póki mam gwarancje na podstawie paragonu nie mam się o co martwić ? :) Dzięki za odpowiedzi

Co do gwarancji jedni mówią ze na slimki są 24msc jedni ze 12 jak to wkoncu jest?

6. nyciuPL

nyciuPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
Wczytywanie...

Poleć forum