1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 S - czy naprawdę jest tak dobry?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Sierpień 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Po udanej premierze PlayStation 3 Slim i rosnącej sprzedaży tej konsoli nie trudno było przewidzieć kolejne posunięcie największego rywala Sony. Microsoft najwyraźniej uczy się na sukcesach konkurencji i sprawdzonych przez nią rozwiązaniach. Oto po blisko 5 latach obecności na rynku Xbox 360 doczekał się całkowicie nowego wyglądu.

Zastosowane materiały oraz modyfikacje konstrukcyjne zaoferowały więcej niż można byłoby przypuszczać. Jedno jest jednak pewne – Microsoft pragnie zerwać z dotychczasowym wizerunkiem swojej konsoli, nieodłącznie kojarzącym się z gadżetami dla specyficznej grupy ludzi, jakimi są gracze. Nowy Xbox 360 to coś bardziej stylowego, coś, co bez cienia wstydu można położyć obok najnowszego telewizora LCD LED czy plazmowego w otoczeniu sprzętu najwyższej klasy. Takie przynajmniej można odnieść wrażenie przy pierwszym kontakcie z nowym sprzętem Microsoftu.

Czy nowy wizerunek Xboksa 360 odniesie sukces? Czy odświeżony wygląd, kilka zmian konstrukcyjnych i parę nowych funkcjonalności jest w stanie ponownie zainteresować graczy konsolą Microsoftu? I co najważniejsze: czy posiadacze dotychczasowych modeli Xboksa powinni zacząć myśleć o wymianie? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym teście.

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Jak dla mnie to w tym Xboksie jest tylko dobre WiFi i dysk 250 GB i nic więcej, i nie kupie go dopóki nie wyjdzie w wersji białej :)

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Bardzo ładnie się prezentuje to fakt, ale kupować konsole tylko dla wyglądu to jednak przesada. Jeżeli bym nie miał o chętnie bym się skusił na slimke :D

5. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Ja zakupiłem slima 3 dni temu wcześniej miałem elite i arcade. Jestem zadowolony bo jest mniejszy i cichszy, wada że ciężko pozbyć się kurzu z konsoli hehe :) no i co mnie zdziwiło raz się przywiesił że trzeba było go zresetować hmm.... :p

6. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Jest też bardziej ekonomiczny, zużywa o ponad połowę mniej energii, co zostało udowodnione. :)

7. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    i mniej awarysjny
    są inne radiatory i płyta głowna

8. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nowa Slimka naprawdę wymiata jest tańsza od PS3... pobiera mniej prądu , wygląd to zależy od gustu , ma 5 portów w porównaniu do Slima konkurencji który jak dobrze wiem ma 2 ? Ma też wreszcie normalne wejście optyczne... i dużo większy dysk od Slimki który się przydaje nie tak jak na PS3 gdzie 40 do połowy nie zapełniam , ale też trzeba pamiętać o paru rzeczach... żadna gra na X360 nie ma dźwięku DTS i nie będzie miała , X360 ma HDMI 1.2 , nie wiem czemu M$ popełnił taki fail , ale niestety jednak zrobił to.Więc technologicznie PS3 wygrywa , ale podsumowując co z tego jak nikt nie umie na to gier robić ? Tylko w 2010 roku zaczęły się gry pojawiać które wreszcie niszczą wypalający się M$...

9. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A w czym on niby jest dobry ? Xbox to xbox, bez różnicy. Gry czyta te same.

10. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A wie ktoś w ilu nm jest PS3 Slim ? W 45 nm czy 65 ?

11. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  12. XBoY

XBoY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    starsze 65/45nm i nowsze 2x 45nm

13. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    swietnie sie prezentuje, bardzo mi sie podoba ale dopoki nie zatyram swojego xenona to nie kupuje nowej konsoli

14. Tedi

Tedi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prezentuje się rzeczywiście świetnie, jest mały i zgrabny. I bez sensu jest rozwodzic się nad tym, czy jest lepszy. Oczywiście, że jest, Microsoft nie wydałby gorszej wersji konsoli, to zrozumiałe. Większa pojemnośc dysku i WIFI, to są zmiany, które zostały zastosowane. Dodatkowo konsola jest cichsza. Zasilacz również jest zgrabniejszy.

15. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zużywa o połowę więcej prądu od xenona ;).FAkt jest taki kto ma jaspera niech się dokładnie zastanowi czy chce wymienić na S

16. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    O połowę mniej prądu niż Xenon.

Jak mówili na tvgry.pl

Trzeba być bardzo wielkim fanobyem, żeby zmienić z Jaspera na Slimke.

17. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja mam arcade jaspera i myślę,że mi wystarczy do następnej generacji, o slimie nie myślę.

18. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam Falcon'a. Nie kupie slima. Trzyma się nie miałem żadnych problemów. Kupiłbym slima jakby mi Falcon padł, ale teraz nie ma mowy.

19. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Miałem, i się zawiodłem, nic nowego, Wi-Fi? Mam. 250GB? Mam. Plusy to to że cichszej chodzi i pobiera mniej prądu. Ale jednak zostałem przy mojej Elite z gwarancją, może jak się skończy to się znowu skuszę.

20. mad_d2

mad_d2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Ja kupiełe Slimka w dniu premiery za dobrą cene bo ponizej tysia z grami i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony. Dla mnie ta konsola ma same plusy w porównaniu z poprzedniczkami które tez mialem Premium i Arcade które huczały jak Harriery w COD. Konsola jest naprawde bardzo cich wogóle jej nie słychać i czy jest w niej płyta czy jej nie. Pobiera mniej prądu a przy moim kilku godzinowym codziennym graniu napewno sie opłaca. Nastepnie ma wreszcie wszystko w sobie co trzeba wifi (które chodzi szybciej niż poprzednie konsole na kablu, sprawdzałem na streamowanych divxach w 720p po prostu sie nie przycinają teraz ), hdd 250gb, cyfrowe wyjscie ( w poprzedniczkach trzeba było dokupować dodatkowy kabel jesli konsola podłączona była za pomocą HDMI ) no i moze kiedys te gniazdo pod Kineta tez sie przyda nie wiadomo. A wyglad bardzo mi sie podoba wreszcie pasuje do reszty mojego sprzętu audio-video, no i te fajne dzwięki przy włączaniu konsoli i wyjmowaniu płyty hehe. Wiec cieszę sie ze pozbyłem sie mojej Arcade i kupiłem sobie Slimke Polecam wszystkim

21. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Niby Slim ale w porównaniu do starego xa to niedużo ją uszczuplili.
    Po za tym irytuje ta błyszcząca obudowa, każdy palec, każdy paproch widać.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum