Xbox 360 S - czy naprawdę jest tak dobry?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Po udanej premierze PlayStation 3 Slim i rosnącej sprzedaży tej konsoli nie trudno było przewidzieć kolejne posunięcie największego rywala Sony. Microsoft najwyraźniej uczy się na sukcesach konkurencji i sprawdzonych przez nią rozwiązaniach. Oto po blisko 5 latach obecności na rynku Xbox 360 doczekał się całkowicie nowego wyglądu.



Zastosowane materiały oraz modyfikacje konstrukcyjne zaoferowały więcej niż można byłoby przypuszczać. Jedno jest jednak pewne – Microsoft pragnie zerwać z dotychczasowym wizerunkiem swojej konsoli, nieodłącznie kojarzącym się z gadżetami dla specyficznej grupy ludzi, jakimi są gracze. Nowy Xbox 360 to coś bardziej stylowego, coś, co bez cienia wstydu można położyć obok najnowszego telewizora LCD LED czy plazmowego w otoczeniu sprzętu najwyższej klasy. Takie przynajmniej można odnieść wrażenie przy pierwszym kontakcie z nowym sprzętem Microsoftu.



Czy nowy wizerunek Xboksa 360 odniesie sukces? Czy odświeżony wygląd, kilka zmian konstrukcyjnych i parę nowych funkcjonalności jest w stanie ponownie zainteresować graczy konsolą Microsoftu? I co najważniejsze: czy posiadacze dotychczasowych modeli Xboksa powinni zacząć myśleć o wymianie? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym teście.

Źródło
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak dla mnie to w tym Xboksie jest tylko dobre WiFi i dysk 250 GB i nic więcej, i nie kupie go dopóki nie wyjdzie w wersji białej :)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bardzo ładnie się prezentuje to fakt, ale kupować konsole tylko dla wyglądu to jednak przesada. Jeżeli bym nie miał o chętnie bym się skusił na slimke :D
 

Galagher

Banned
Użytkownik
Ja zakupiłem slima 3 dni temu wcześniej miałem elite i arcade. Jestem zadowolony bo jest mniejszy i cichszy, wada że ciężko pozbyć się kurzu z konsoli hehe :) no i co mnie zdziwiło raz się przywiesił że trzeba było go zresetować hmm.... :p
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Jest też bardziej ekonomiczny, zużywa o ponad połowę mniej energii, co zostało udowodnione. :)
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
i mniej awarysjny
są inne radiatory i płyta głowna
 

aerO^

Użytkownik
Użytkownik
Nowa Slimka naprawdę wymiata jest tańsza od PS3... pobiera mniej prądu , wygląd to zależy od gustu , ma 5 portów w porównaniu do Slima konkurencji który jak dobrze wiem ma 2 ? Ma też wreszcie normalne wejście optyczne... i dużo większy dysk od Slimki który się przydaje nie tak jak na PS3 gdzie 40 do połowy nie zapełniam , ale też trzeba pamiętać o paru rzeczach... żadna gra na X360 nie ma dźwięku DTS i nie będzie miała , X360 ma HDMI 1.2 , nie wiem czemu M$ popełnił taki fail , ale niestety jednak zrobił to.Więc technologicznie PS3 wygrywa , ale podsumowując co z tego jak nikt nie umie na to gier robić ? Tylko w 2010 roku zaczęły się gry pojawiać które wreszcie niszczą wypalający się M$...
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
A w czym on niby jest dobry ? Xbox to xbox, bez różnicy. Gry czyta te same.
 

aerO^

Użytkownik
Użytkownik
A wie ktoś w ilu nm jest PS3 Slim ? W 45 nm czy 65 ?
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
45nm/40nm (Cell/RSX)
 

XBoY

Użytkownik
Użytkownik
starsze 65/45nm i nowsze 2x 45nm
 

zooooounk31

Banned
swietnie sie prezentuje, bardzo mi sie podoba ale dopoki nie zatyram swojego xenona to nie kupuje nowej konsoli
 

Tedi

Użytkownik
Użytkownik
Prezentuje się rzeczywiście świetnie, jest mały i zgrabny. I bez sensu jest rozwodzic się nad tym, czy jest lepszy. Oczywiście, że jest, Microsoft nie wydałby gorszej wersji konsoli, to zrozumiałe. Większa pojemnośc dysku i WIFI, to są zmiany, które zostały zastosowane. Dodatkowo konsola jest cichsza. Zasilacz również jest zgrabniejszy.
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
zużywa o połowę więcej prądu od xenona ;).FAkt jest taki kto ma jaspera niech się dokładnie zastanowi czy chce wymienić na S
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Jest też bardziej ekonomiczny, zużywa o ponad połowę mniej energii, co zostało udowodnione. :)
O połowę mniej prądu niż Xenon.

Jak mówili na tvgry.pl

Trzeba być bardzo wielkim fanobyem, żeby zmienić z Jaspera na Slimke.
 

Kuba 2255

Banned
Ja mam arcade jaspera i myślę,że mi wystarczy do następnej generacji, o slimie nie myślę.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam Falcon'a. Nie kupie slima. Trzyma się nie miałem żadnych problemów. Kupiłbym slima jakby mi Falcon padł, ale teraz nie ma mowy.
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Miałem, i się zawiodłem, nic nowego, Wi-Fi? Mam. 250GB? Mam. Plusy to to że cichszej chodzi i pobiera mniej prądu. Ale jednak zostałem przy mojej Elite z gwarancją, może jak się skończy to się znowu skuszę.
 

mad_d2

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiełe Slimka w dniu premiery za dobrą cene bo ponizej tysia z grami i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony. Dla mnie ta konsola ma same plusy w porównaniu z poprzedniczkami które tez mialem Premium i Arcade które huczały jak Harriery w COD. Konsola jest naprawde bardzo cich wogóle jej nie słychać i czy jest w niej płyta czy jej nie. Pobiera mniej prądu a przy moim kilku godzinowym codziennym graniu napewno sie opłaca. Nastepnie ma wreszcie wszystko w sobie co trzeba wifi (które chodzi szybciej niż poprzednie konsole na kablu, sprawdzałem na streamowanych divxach w 720p po prostu sie nie przycinają teraz ), hdd 250gb, cyfrowe wyjscie ( w poprzedniczkach trzeba było dokupować dodatkowy kabel jesli konsola podłączona była za pomocą HDMI ) no i moze kiedys te gniazdo pod Kineta tez sie przyda nie wiadomo. A wyglad bardzo mi sie podoba wreszcie pasuje do reszty mojego sprzętu audio-video, no i te fajne dzwięki przy włączaniu konsoli i wyjmowaniu płyty hehe. Wiec cieszę sie ze pozbyłem sie mojej Arcade i kupiłem sobie Slimke Polecam wszystkim
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Niby Slim ale w porównaniu do starego xa to niedużo ją uszczuplili.
Po za tym irytuje ta błyszcząca obudowa, każdy palec, każdy paproch widać.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom