1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - scina na starcie / w czasie gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przemek34, Październik 13, 2016.

1. Przemek34

Przemek34 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam Xboxa 360 4GB, ale od początku. W pewnym momencie zakupiłem inną konsolę i xboxa 360 odstawiłem w pudełku do szafy gdzie sobie leżał czy ja wiem, miesiąc... ? Po tamtym czasie konsolę którą zakupiłem oddałem i postanowiłem na nowo wyciągnąć mojego xboxa i grać na całego. Za pierwszym razem wszystko idealnie, grałem ponad 3 godziny bez żadnych scinek i tym podobnych a xbox wczytywał wszelakie gry itp. fenomenalnie szybko. Dopiero następnego dnia włączam go i zaczęło się dziać coś dziwnego. Przy włączaniu stanął na ekranie startowym gdzie pojawia się logo xboxa jednak dzwięk poszedł dalej. Nie zrażony tym zresetowałem i stało się to samo jednak zacięło się w pózniejszym momencie ładowania tego loga. Próbowałem jeszcze pare razy ale bez skutecznie. Dopiero na następny dzień spróbowałem ponownie i co najdziwniejsze ruszył jak gdyby nigdy nic odpaliłem forze motorsport i grałem znowu bez żadnych scinek po prostu 0 problemów. Na dzień następny odpalam xboxa i znowu gram nie ma problemów aż do pewnego czasu po około 30-40 minutach gry konsola zacięła się w grze na amen i pozostało mi tylko ją restowac, jednak było pózno i odpusciłem. Dzisiaj ponownie włączam i od nowa zacina się przy starcie czyli przy logu xboxa. Posiadam pełne okablowanie stan którego oceniam na fenomenalny ponieważ dbam o takie rzeczy. Wszystkie kable kupowane były nowe i leżały sobie w pudełku z xboxem kiedy był nie używany.

Warto dodać jeszcze że cały czas mam problem z włączeniem go.
    Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Padł ram lub procek /kulki ram procek. W tym momencie lepiej kupić kolejna konsole niż naprawiać

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum