Xbox 360 sie tnie

wojsz20

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam już ponad rok xbox360 slime podpietego do TV , zawsze było wporządku ale od pewnego czasu podczas gry np; na podzielonym ekranie w zombie BO albo w MW3 poprostu jest mało fps i sie czasem przycina. Dzisiaj grałem sobie w Crysis 2 - koszmar max mam 15 fps i strasznie mnie to wnerwia. xboxa wewnątrz nigdy nie czyściłem i moje pytanie brzmi jak pozbyc sie tego problemu oraz czy danie do serwisu konsoli w celu wyczyszczenie jest dobre i gdzie taki serwis znaleźć .Dodam że jestes z Dolnegośląska ;)
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
sam sobie wyczyść, jest to proste i nie zapłacisz 50-100zł za coś co każdy może zrobić :)
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
spróbuj najpierw wyczyścić cache twardego dysku
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Najpierw przeczyść pamięć podręczną :) Jak nie pomoże to odłącz HDD i zagraj z płyty, jak problem zniknie to wina HDD.
 

wojsz20

Użytkownik
Użytkownik
Konsole wyczyściłem oraz zagrałem bez HDD z samej płyty , niestety bez zmian gra dalej chodzi dośc słabo ;/
 

Viper321

Użytkownik
Użytkownik
podepnij do innego tv nie jestem pewny ale powinno pomóc (najlepiej do jakiegoś starszego i mniejszego od tego na którym grasz )
 

wojsz20

Użytkownik
Użytkownik
Podpiołem konsole do starego tv od dziadka :D , telewizor jeszcze z ery tych grubych oraz oczywiscie AV ;), Odpaliłem Crysis 2 i było nieco lepiej leczy cieżko mi to ocenic ponieważ ten tv ma 23 cale i uwieżcie nie da sie ocenic czy wszystko chodzi porawnie , lecz na pierwszy rzut oka wszystko chodziło lepiej i nie było spadków fps ... Może można zainstalowc do konsoli licznik fps wtedy bym wiedział , moje pytanie brzmi tak: Czy jeszcze jakos można przetestowac to wszystko bo nie da sie grać jak wczoraj grałem na split screen-nie i jak kolega żucił granat w BO Zombie to było gdzies z 5 fps i prawie sie konsola zawiesiła , czytałem też ze to może byc koniec dla mojej konsoli ;( przez tzw.Frezzy ... Prosze o pomoc
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak masz gwarę to ślij konsolę do MS.
 

wojsz20

Użytkownik
Użytkownik
Problem w tym że jakiś ehhhm ehhm mądry człowiek z forum polecił mi wyczyścic konsole wiec tak zrobiłem lecz żeby to zrobic trzeba "pląby" pościągać , a raczej wątpie żeby goscie z MS byli tacy głupi(chodz do mądrych nie należą) i nie połapali sie że konsola była już rozbierana ;/
 

wojsz20

Użytkownik
Użytkownik
Ma ktos jeszcze jakies pomysły? Jeśli tak to prosze pisać ;)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Daj konsolę do serwisu.
 

SpilnerPL

Użytkownik
Użytkownik
Może się przegrzewa

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
 

wojsz20

Użytkownik
Użytkownik
@Refresh Konsola naprawiona już jest :) Teraz tylko jest jeden problem - granie na xboxie nadal nie jest komfortowe a crysis 2 mimo polepszenia płynnosci dalej że tak powiem chodzi tragicznie do tego co widziałem na YT( widziałem kilka gameplayów z X360 w Crysisa 2 ;) )
 

Łukasz Kapelan

Użytkownik
Użytkownik
Może wymień pastę bo stwardniała :), - ale z tym to już jest z 1h+ roboty bo trzeba wyjmować płytę całą.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Może wymień pastę bo stwardniała :), - ale z tym to już jest z 1h+ roboty bo trzeba wyjmować płytę całą.
Wymieniał :) bez serwisu się nie obejdzie.
 

wojsz20

Użytkownik
Użytkownik
Pasta już była wczoraj wymieniona ;/ Ale to nic nie zmieniło
 

Do góry Bottom