1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 się wiesza

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jurri, Czerwiec 29, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jurri

Jurri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chełm
    Witam. Mam xboxa 360 i niedawno kupiłem fifę 13 żeby sobie pograć. Zważając na to, że mam kartę pamięci 256 mb dokupiłem dysk 20 gb. Na początku fifa śmigała jak należy. Jednak po tym jak przyszedł dysk xbox zaczął się miejscami wieszać. Mianowicie, w momencie jak chcę uruchomić zwykły mecz to się wiesza (obraz i dźwięk), ratuje tylko reset. inne opcje działają. Czy to może być wina dysku ? A może już przestaje działać :/. Proszę o pomoc..

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Sprawdź czy działa bez dysku.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. Jurri

Jurri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chełm
    Problem zniknął, po prostu mój zapisek był na karcie, a dysk tego nie widział. zrobiłem zapisek na dysku i wszystko działa, dzięki za pomoc.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Info No to zamykam :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum