1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 2011 konieczna zmiana napędu przy przeróbce ? ( i ogólnie o przeróbce)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sebolk, Styczeń 29, 2012.

1. Sebolk

Sebolk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zielona Góra
    Witam
    Posiadam konsole Xbox360 Slim 250GB produkcji 2011 - 01 - 20
    Teraz mam pytanie... w serwisach z konsolami twierdzą ,że 2011 nie da się przerobić (Zielona Góra)
    Z tego co czytałem da się ale produkcja musi być przed sierpniem.
    A więc jest możliwośc przeróbki tej konsoli ?
    i jeszcze mam jedno pytanie czy wymiana napędu jest konieczna ? z tego co wiem jest możliwość przerzucania gier z PC do Xbox360 i Napęd jest mi zbędny nie można go tylko odłączyć lub zostawić ? i czy wtedy możliwa jest przeróbka samodzielna ?
    Przepraszam jeżeli pytania są banalne ale chce wiedzieć na czym stoje czy kupować gry itd
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    to musisz mieć napęd hitachi z tego wynika, ale napewno da się zrobić RGH. i jak liteona masz to musisz serwis zmienić:) w slimach wymiana napędu nie wchodzi w gre przy nowych grach

4. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W tym serwisie sprawdzili jaki masz napęd w konsoli, Czy stwierdzili po dacie że nie idzie ?

5. Sebolk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zielona Góra
    Hmm aha dzięki wielkie , dopiero próbuje się wtajemniczyć w te otoczenie konsol bo zawsze jechałem na PC :D W tym serwisie to stwierdzili po dacie od razu ,zapytałem się czy jest tutaj możliwość przeróbki Konsoli Xbox 360 slim a koleś do mnie od razu czy 2010 ? bo jeżeli 2011 to nie da się przerobić.I mam jeszcze jedno pytanie 200zł to rozsądna cena ? jak bym gdzieś indziej znalazł bo w tygodniu będę we Wrocławiu albo gdzieś w pobliżu ZG i tam zamierzam popytać

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    200zl zależy za co czy za rgh czy za flash lepiej zobacz jaki tam masz napęd lepiej:) gwarancje za flash i inne przeróbki i tak tracisz

7. Sebolk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zielona Góra
    Prawdopodobnie napęd to Philips-LiteOn 16D5S

8. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Sądząc po dacie to obstawiam, że masz 16D4S w najgorszym wypadku hitachi. 16D5S były montowane później o ile dobrze pamiętam.

9. Sebolk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zielona Góra
    Okej Szukałem dzisiaj cały dzień i znalazłem w okolicy Zielonej Góry gościa który przerabia Xboxy, naprawia itd Powiedziałem mu co i jak i powiedział ,że da się przerobić mojego Slima koszt to 150zł za Flash aRGH to nigdy nie robił.Jak myślicie korzystać z usługi :D ? sorry ,że tak pytam ale już chciał bym zrobić w 100% tego xboxa bo cały czas coś.

10. krycha0711

krycha0711 Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szastarka, Poland
    jesli napęd 16d4s to 150 zł to sporo....

Wczytywanie...

Poleć forum