1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 250 gb 2 lata gwarancji 46 gier!!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bonku866, Wrzesień 2, 2011.

1. bonku866

bonku866 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Witam. Mam do sprzedania nową konsole xbox 360 slim 250 gb(pełne okablowanie, headset do rozmów online, pad) nie przerobioną z 46 oryginalnymi grami na dysku twardym(gry zostały kupione poprzez Xbox Live) do tego abonament Członkowstwa gold do końca roku który pozwala na granie online. Konsola posiada ponad 2 lata gwarancji!!! Lista gier:

1942 join strike ac brotherhood aegins wing alan wake z 2 dodatkami: Pisarz i Sygnał Alien Breed 1,2,3 assasin creed 2 bankshot billards 2 batlefield 1943 bayonetta bejeweld 2 bejeweld live blacklight:tango down breach cameron's avatar game csi: fatal conspiracy from dust gears of war 2 geometry wars geometry wars 2 harms way hexic hd ikaruga jevel quest lara croft: Gol limbo lumines live megamocny monday night combat mortal kombat vs dcu pes 2011 pinball fx2 pure football resident evil 5 rez hd shadow complex shank smackdown vx raw2011 split/second terminator salvation toy soldieers: cold war vanquish worms 2 armageddon zombie apocalypse zuma

Tak jak widać większość gier to nowe tytuły. Niestety praca i obowiązki rodzinne chwilowo zmuszają mnie do porzucenia mojego hobby na bliżej nieokreślony czas.Także mam nadzieje, że trafi on w dobre ręce. Zdjęcia zainteresowanym wyslę na maila. Kontakt: bonku866@wp.pl tel.784009441

Jako bonus dodam jeszcze 10000 MS Points na jednym z kont na zakupy w Xbox Live oraz kabel vga.

Cena 1500 zł do negocjacji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    To nie miejsce na ogloszenia, od tego jest odpowiedni dzial z reszta slim ma roczna gwarancje Konsola Xbox 360 S

4. bonku866

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Jestem Świeżakiem więc nie mogę dać jeszcze ogłoszenia w dziale sprzedam także tutaj postanowiłem je ogłosić.Co do gwarancji jestem w stanie od ręki wystawić fakture na ten model konsoli także po minięciu roku .Pozdrawiam.

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Jakis czas temu na probe odblokowana gielde dla swiezakow, sprawdzales czy mozesz zalozyc tam temat ?
    Co do faktury to juz zalezy jaka prowadzisz działalność z reszta fikcyjna fakture to kazdy moze wystawic

6. bonku866

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Tak sprawdzałem nie da rady :) Faktura legalna :)

Wczytywanie...

Poleć forum