1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 250 GB (2011r.) + gry takie jak Diablo III PL i GTAV PL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maestro7, Kwiecień 28, 2014.

1. maestro7

maestro7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Witam, zbieram kasę na któregoś z next genów, którego to jeszcze nie wiem co prawda, bo czekam do targów E3, ale kasę już zacząłem odkładać. Mam na razie tylko 500 zł i do pracy w wakacje nie pójdę, bo trochę chorowałem i nie mogę pracować ciężko fizycznie, więc jedyne co mi zostaje do sprzedaż. Powiem szczerze, że szkoda mi sprzedawać tego Xboxa jak cholera, bo to moja pierwsza taka na serio konsola :D miałem PS2, ale sprzedałem od razu praktycznie. Tak więc prosiłbym o taką wycenę tej konsolki, a czy sprzedam to nie wiem, bo jakbym miał dostać za nią 200 zł, to nie wchodzi w grę nawet :)

Konsola jest zadbana, sprawna,nigdy nie była na gwarancji czy też innej naprawie. Do dzisiaj chodzi bez żadnych żadnych problemów. Na konsoli mam gry takie jak Diablo, GTA, Hitman, AC2, Halo 3 i jeszcze kilka gier z GwG. Mam dwa pady, ale jedno bym chciał zachować, bo na PC też gram na padzie tylko. Do gier cyfrowych dochodzi jeszcze całkiem pokaźna kolekcja gier pudełkowych. Ile mógłbym dostać za taką konsolę? bez gier w pudełkach ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maestro7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Prosiłbym o odpowiedź :D bo zastanawiam się nad sprzedażą i nie wiem o jakiej kwocie myśleć. W ogóle gry zostaną na dysku nawet jak konto sobie zachowam? bo chciałem je sobie zatrzymać i używać na XO jak kupię kiedyś :D

4. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Napisz co masz do sprzedania dokładnie bo nie wiem. Co do konta to raczej z 360 nie pograsz na O

5. maestro7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław

Konsola Xbox 360 Slim 250 GB + oryginalny headset z zestawu + pad , rok produkcji 2011, stan bardzo dobry, z konsolą nigdy nie było żadnych problemów.

Do tego gry w wersji pudełkowej:

- Bayonetta
    - Gears of War 2
    - Gears of War 3
    - Gears of War: Judgment
    - Fifa 11 (online pass)
    - Fifa 13
    - Dragon Ball: RB2
    - Need for Speed: Hot Pursuit (online pass)
    - Crysis 2
    - Assassin's Creed: Brootherhood
    - Assassin's Creed: Revelations (kolekcjonerska)
    - Halo 4
    - Red Dead Redemption

i cyfrowe:

- Assassin's Creed 2
    - Crackdown
    - Dead Rising 2
    - GTA V
    - Halo 3
    - Diablo 3
    - Hitman: Rozgrzeszenie
    - Dodatek do RDR

+ kilka gier z plusa z czego dojdzie jeszcze Saints Row The Third i pierwsza gra czerwca.
    Dodam, że konsola nie jest przerabiana oczywiście ;)

Wczytywanie...

Poleć forum